ZÁPAS
23.06.20 | 1. kolo | Nini Gabriel Dica | Darko Jandric | 7-64, 6-0 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Darko Jandric | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Nini Gabriel Dica | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Darko Jandric | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Nini Gabriel Dica | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-3 | Darko Jandric | |
0-0 | ||
Nini Gabriel Dica | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-3 | Darko Jandric | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nini Gabriel Dica | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Darko Jandric | |
0-0 | ||
Nini Gabriel Dica | 4-5 | |
5-5 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nini Gabriel Dica | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
(0) | Darko Jandric | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-2, 4-2, 4-3, 6-3, 6-4 | ||
Nini Gabriel Dica | (1) | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-2, 4-2, 4-3, 6-3, 6-4 | ||
Nini Gabriel Dica | (2) | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-2, 4-2, 4-3, 6-3, 6-4 | ||
(3) | Darko Jandric | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-2, 4-2, 4-3, 6-3, 6-4 | ||
Nini Gabriel Dica | (4) | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-2, 4-2, 4-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Nini Gabriel Dica | 0-0 | |
1-0 | Darko Jandric | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Nini Gabriel Dica | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Nini Gabriel Dica | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
5-0 | Darko Jandric | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Rumunsko
29.04.01, 23 Let
29.04.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nini Gabriel Dica vs. Darko Jandric - Vzájemné zápasy
23.06.20 | 1. kolo | Nini Gabriel Dica | Darko Jandric | 7-64, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Nini Gabriel Dica form & Darko Jandric form
Nini Gabriel Dica - poslední zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | detail zápasu |
Darko Jandric - poslední zápasy
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Peter Makk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 0-3, - Darko Jandric - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Stipic | 1-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Filip Maric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Filip Duda | 4-6, 2-6 | detail zápasu |