Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

Podmínky používání

Všeobecné informace
Všechny informace publikované na webu TenisLive.cz maji informatívní charakter. Najdete tu tenisové live výsledky, statistiky jednotlivých tenisových hráčů a hráček jako i možnost porovnat hráče v konkrétním zápase, tenisové ATP a WTA žebríčky, všechno pravidelně aktualizované. Výsledky live i starší výsledky je možné zobrazovat i podle turnajů, resp. si vybrat v kalendáři starší dátum a nechat si zobrazit turnaje a výsledky jen z daného datumu.

Provozovatel serveru TenisLive.cz nenese žádnou odpovednost za správnost a aktualizaci zverejňovaných informací, ani za případné finanční a jiné ztráty vzniknuté užívateli používaním serveru TenisLive.cz. Informace, ktoré jsou zverejňované na serveru TenisLive.cz podléhají autorskému zákonu a jakékoliv další šírení nebo publikování části popřípadě pak celku je bez předešlého písemného souhlasu provozavatele zakázané.

Odkazy na jiné stránky a reklamní zprávy / bannery
Hypertextové odkazy, které adresují na jiné servery, mimo serveru TenisLive.cz mají jen informativní charakter a mají pomoci zorientovat se uživateli při hledání informací, které užívatel požaduje. Nemůžeme zabezpečit legálnost, správnost, aktuálnost, ochranu osobních údajů a ostatní politiku serveru, na který odkaz adresuje. V případě, jak se rozhodnete přejít na server, na který odkaz adresuje, děláte tak na vlastní riziko a provozovatel serveru TenisLive.cz nenese žádnou zodpovědnost za případné vzniklé problémy a nebo ztráty způsobené přechodem na tento server.

Reklamní zprávy / bannery zobrazující sa na stránkách TenisLive.cz nemusí být v souladu se zákony země, ve které se momentálně nacházíte. Proto si před využívaním služeb inzerovaných na TenisLive.cz důkladně zjistěte, zda nejsou v rozporu se zákony země, ve které se momentálně nacházite.
<