ZÁPAS
01.11.20 | 1. kolo kval. | Fabian Marozsan | Nini Gabriel Dica | 6-3, 6-1 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
29.04.01, 22 Let
29.04.01, 22 Let
Fabian Marozsan vs. Nini Gabriel Dica - Vzájemné zápasy
01.11.20 | 1. kolo kval. | Fabian Marozsan | Nini Gabriel Dica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Fabian Marozsan form & Nini Gabriel Dica form
Fabian Marozsan - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
12.03.24 4. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 3. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Marton Fucsovics | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-3, 4-6, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-65, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Marin Cilic | 6-1, 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Ben Shelton | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-76, 7-64 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Jan-Lennard Struff | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Albert Ramos-Vinolas | - | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 4. kolo | vs. Casper Ruud | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 3. kolo | vs. Dusan Lajovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Altug Celikbilek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 6-3, 3-6, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-1, 6-75, 6-71, 6-2 | detail zápasu |
Nini Gabriel Dica - poslední zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | detail zápasu |