ZÁPAS
13.03.24 | 1. kolo | Xenia Bandurowska | Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Xenia Bandurowska | Keira Blackbeard | |
1. podání % | 27/45 (60%) | 32/51 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/27 (74%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/51 (55%) | 14/45 (31%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Xenia Bandurowska | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
Xenia Bandurowska | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Keira Blackbeard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Xenia Bandurowska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Poľsko
17.09.04, 19 Let
17.09.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
14.07.03, 20 Let
14.07.03, 20 Let
Xenia Bandurowska vs. Keira Blackbeard - Vzájemné zápasy
13.03.24 | 1. kolo | Xenia Bandurowska | Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Xenia Bandurowska form & Keira Blackbeard form
Xenia Bandurowska - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Lauren Seye | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Elena Michel | 6-0, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Aminata Sall | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 6-74, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-71, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Katie Dyson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Arabella Koller | 2-6, 1-3, - Xenia Bandurowska - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu |
Keira Blackbeard - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu |