W15 Kursumlijska Banja 2023 live score, live výsledky

W15 Kursumlijska Banja live, $15K

ženy dvouhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
23.04.23
finále
Leonie Kung 2 7 6
Lavinia Tanasie 0 67 1
22.04.23
semifinále
Leonie Kung 2 1 6 6
Ksenia Laskutova 1 6 4 1
22.04.23
semifinále
Lavinia Tanasie 2 7 6 6
Evialina Laskevich 0 64 3 1
21.04.23
čtvrtfinále
Ksenia Laskutova 2 3 6 6
Sofia Rocchetti 1 6 3 2
21.04.23
čtvrtfinále
Leonie Kung 2 6 6 6
Dimitra Pavlou 0 4 3 2
21.04.23
čtvrtfinále
Evialina Laskevich 2 6 6
Anastasia Sukhotina 0 0 3
21.04.23
čtvrtfinále
Lavinia Tanasie 2 6 7
Bojana Marinkovic 0 4 60
20.04.23
2. kolo
Bojana Marinkovic 2 6 6
Katarina Kuzmova 0 4 3
20.04.23
2. kolo
Ksenia Laskutova 2 6 6
Beatrice Stagno 0 2 1
20.04.23
2. kolo
Leonie Kung 2 6 6
Jana Bojovic 0 3 2
20.04.23
2. kolo
Anastasia Sukhotina 2 6 6
Tamara Curovic 0 3 4
20.04.23
2. kolo
Sofia Rocchetti 2 6 6
Simona Ogescu 0 1 2
20.04.23
2. kolo
Dimitra Pavlou 2 6 6
Natalija Senic 0 4 3
20.04.23
2. kolo
Evialina Laskevich 2 6 6
Nina Alibalic 0 3 3
20.04.23
2. kolo
Lavinia Tanasie 2 6 6 7
Zuzanna Bednarz 1 74 4 64
18.04.23
1. kolo
Leonie Kung 2 6 6 7
Panna Bartha 0 2 2 64
18.04.23
1. kolo
Katarina Kuzmova 2 6 6
Anastasia Pliushcheva 0 1 3
18.04.23
1. kolo
Beatrice Stagno 2 6 6
Mia Chudejova 0 0 2
18.04.23
1. kolo
Evialina Laskevich 2 6 6
Ela Platenikova 0 0 1
19.04.23
1. kolo
Tamara Curovic 2 6 5 6
Petra Konjikusic 1 2 7 3
19.04.23
1. kolo
Bojana Marinkovic 2 6 7 6
Anja Stankovic 0 3 5 3
19.04.23
1. kolo
Ksenia Laskutova 2 6 6
Fatma Idrizovic 0 0 0
19.04.23
1. kolo
Nina Alibalic 2 6 6
Lidia Encheva 0 2 3
19.04.23
1. kolo
Anastasia Sukhotina 2 6 6
Anastasija Arsic 0 2 3
19.04.23
1. kolo
Jana Bojovic 2 6 6
Min Liu 0 2 3
19.04.23
1. kolo
Simona Ogescu 2 6 6
Anja Petkovic 0 3 1
19.04.23
1. kolo
Sofia Rocchetti 2 6 7
Alexandra Iordache 0 2 5
19.04.23
1. kolo
Dimitra Pavlou 2 7 6
Andjela Lazarevic 0 5 4
19.04.23
1. kolo
Natalija Senic 2 6 6
Elena Micic 0 3 2
19.04.23
1. kolo
Zuzanna Bednarz 2 6 6
Bianca Elena Barbulescu 0 4 4
19.04.23
1. kolo
Lavinia Tanasie 2 7 2 6
Dunja Maric 1 64 6 0
18.04.23
kvalifik.
Min Liu 2 1 6 10
Laura Cilekova 1 6 4 7
18.04.23
kvalifik.
Nina Alibalic 2 6 6 10
Sara Sarinova 0 1 2 7
18.04.23
kvalifik.
Anastasija Arsic 2 6 6
Leontina Stojanovic 0 0 1
18.04.23
kvalifik.
Zuzanna Bednarz 2 4 6 10
Clarissa Blomqvist 1 6 2 7
18.04.23
kvalifik.
Andjela Lazarevic 2 6 6 10
Maria Petrovic 0 1 2 7
18.04.23
kvalifik.
Dunja Maric 2 6 6
Svetlana Samardzic 0 4 3
18.04.23
kvalifik.
Petra Konjikusic 2 6 6
Ginevra Vallega Montebruno 0 2 3
18.04.23
kvalifik.
Lidia Encheva 2 6 6
Senka Deletic 0 0 1
18.04.23
2. kolo kval.
Min Liu 2 1 6 10
Leticia Tarocco 1 6 4 3
18.04.23
2. kolo kval.
Nina Alibalic 2 7 6 10
Divna Ratkovic 0 5 2 3
18.04.23
2. kolo kval.
Maria Petrovic 2 6 2 12
Tara Mihaljevic 1 3 6 10
18.04.23
2. kolo kval.
Senka Deletic 2 6 6 12
Nessa Pratt 0 0 1 10
18.04.23
2. kolo kval.
Ginevra Vallega Montebruno 2 6 6
Lea Erenda 0 1 1
18.04.23
2. kolo kval.
Anastasija Arsic 2 6 6 10
Jana Stojanova 1 74 3 3
18.04.23
2. kolo kval.
Clarissa Blomqvist 2 6 6 10
Doroteja Petrovic 1 1 73 7
18.04.23
2. kolo kval.
Zuzanna Bednarz 2 7 6 10
Kristina Samardzic (GER) 0 5 3 7
18.04.23
2. kolo kval.
Andjela Lazarevic 2 6 6
Sara Erenda 0 4 0
18.04.23
2. kolo kval.
Dunja Maric 2 6 6
Aleksandra Stevanovic 0 0 2
18.04.23
2. kolo kval.
Svetlana Samardzic 2 6 6
Martina Augello 0 3 4
18.04.23
2. kolo kval.
Leontina Stojanovic 2 1 7 10
Anastasija Radojevic 1 6 5 6
18.04.23
2. kolo kval.
Petra Konjikusic 2 6 3 13
Mirjana Jovanovic 1 2 6 11
18.04.23
2. kolo kval.
Lidia Encheva 2 6 6 13
Katerina Dimitrova 0 3 0 11
18.04.23
2. kolo kval.
Laura Cilekova 2 7 6
Meta Marenk 0 5 3
16.04.23
1. kolo kval.
Nina Alibalic 2 6 6
Daria Tudor 0 3 0
16.04.23
1. kolo kval.
Maria Petrovic 2 6 6
Alexandra Guzieva 0 4 3
16.04.23
1. kolo kval.
Kristina Samardzic (GER) 2 6 7
Keira Blackbeard 0 4 5
16.04.23
1. kolo kval.
Senka Deletic 2 6 6
Delia Stanciu 0 2 1
16.04.23
1. kolo kval.
Meta Marenk 2 6 6
Evin Musabegovic 0 3 2
16.04.23
1. kolo kval.
Katerina Dimitrova 2 6 6
Milica Prokic 0 2 3
16.04.23
1. kolo kval.
Sara Erenda 2 6 6
Ginevra Terracina 0 3 1
16.04.23
1. kolo kval.
Lea Erenda 2 0 7 12
Alexia-Shara Iancu 1 6 64 10
16.04.23
1. kolo kval.
Doroteja Petrovic 1 w/o 7 12
Tiffany William 0 64 10
16.04.23
1. kolo kval.
Anastasija Arsic 2 6 6
Kristina Mrazikova 0 3 1
16.04.23
1. kolo kval.
Clarissa Blomqvist 2 6 6
Ekaterina Nekhaeva 0 0 0
16.04.23
1. kolo kval.
Divna Ratkovic 2 6 6
Danica Nedeljkovic 0 1 1
16.04.23
1. kolo kval.
Jana Stojanova 2 6 6
Sara Gvozdenovic 0 0 4
16.04.23
1. kolo kval.
Martina Augello 2 6 6
Helena Muzinic 0 3 1
16.04.23
1. kolo kval.
Dunja Maric 2 6 6
Iva Jankovic 0 2 4
16.04.23
1. kolo kval.
Leticia Tarocco 2 4 6 10
Maria Ivankovic 1 6 4 2
16.04.23
1. kolo kval.
Leontina Stojanovic 2 6 6 10
Andreea Stefania Dinca 0 1 1 2
16.04.23
1. kolo kval.
Petra Konjikusic 2 6 6
Lana Stanisic 0 1 0
16.04.23
1. kolo kval.
Lidia Encheva 2 6 6
Virginia Zamberlani 0 2 2
16.04.23
1. kolo kval.
Sara Sarinova 2 6 6
Hristina Ljuba 0 0 1
16.04.23
1. kolo kval.
Laura Cilekova 2 7 6
Tea Nikcevic 0 5 2
16.04.23
1. kolo kval.
Mirjana Jovanovic 2 6 6
Saska Savic 0 4 2
16.04.23
1. kolo kval.
Aleksandra Stevanovic 2 6 4 10
Claudia Ogescu 1 3 6 5
16.04.23
1. kolo kval.
Tara Mihaljevic 2 6 6 10
Ekaterina Burenina 0 1 1 5
ženy čtyřhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
23.04.23
finále
Katarina Kuzmova/Ksenia Laskutova 2 7 6
Leonie Kung/Bojana Marinkovic 0 5 3
21.04.23
semifinále
Katarina Kuzmova/Ksenia Laskutova 2 6 3 10
Mia Chudejova/Laura Cilekova 1 1 6 6
21.04.23
semifinále
Leonie Kung/Bojana Marinkovic 2 6 6 10
Ginevra Vallega Montebruno/Beatrice Stagno 0 1 3 6
20.04.23
čtvrtfinále
Katarina Kuzmova/Ksenia Laskutova 2 6 6
Elena Micic/Sofia Rocchetti 0 2 3
20.04.23
čtvrtfinále
Mia Chudejova/Laura Cilekova 2 6 7
Simona Ogescu/Anastasia Sukhotina 0 4 64
20.04.23
čtvrtfinále
Ginevra Vallega Montebruno/Beatrice Stagno 2 6 6
Zuzanna Bednarz/Ela Platenikova 0 1 2
20.04.23
čtvrtfinále
Leonie Kung/Bojana Marinkovic 2 6 6
Bianca Elena Barbulescu/Lavinia Tanasie 0 4 2
19.04.23
1. kolo
Bianca Elena Barbulescu/Lavinia Tanasie 2 6 6
Clarissa Blomqvist/Maria Petrovic 0 4 1
19.04.23
1. kolo
Katarina Kuzmova/Ksenia Laskutova 2 6 6
Divna Ratkovic/Kristina Samardzic (GER) 0 4 2
19.04.23
1. kolo
Elena Micic/Sofia Rocchetti 2 6 6
Katerina Dimitrova/Alexandra Iordache 0 2 3
19.04.23
1. kolo
Zuzanna Bednarz/Ela Platenikova 1 w/o 6
Andjela Lazarevic/Dunja Maric 0 3
19.04.23
1. kolo
Leonie Kung/Bojana Marinkovic 2 6 6
Natalija Senic/Anja Stankovic 0 1 1
20.04.23
1. kolo
Simona Ogescu/Anastasia Sukhotina 2 6 6
Martina Augello/Keira Blackbeard 0 0 0
20.04.23
1. kolo
Mia Chudejova/Laura Cilekova 2 6 6
Min Liu/Nessa Pratt 0 3 3
20.04.23
1. kolo
Ginevra Vallega Montebruno/Beatrice Stagno 2 6 6
Zoe Crimmel/Tamara Curovic 0 4 2
<