ZÁPAS
09.10.22 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Darya Velikova | 6-1, 7-63 | W25 Sozopol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Emily Webley-Smith | Darya Velikova | |
1. podání % | 35/59 (59%) | 40/75 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/35 (74%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/24 (42%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 39/75 (52%) | 23/59 (39%) |
Vyhrané body celkem | 75/134 (56%) | 59/134 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 9 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Emily Webley-Smith | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Darya Velikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Darya Velikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Darya Velikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Darya Velikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emily Webley-Smith | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Darya Velikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Darya Velikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Darya Velikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Emily Webley-Smith | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Darya Velikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emily Webley-Smith | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Darya Velikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Darya Velikova | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
19.08.04, 19 Let
19.08.04, 19 Let
Emily Webley-Smith vs. Darya Velikova - Vzájemné zápasy
09.10.22 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | W25 Sozopol | tvrdý |
Emily Webley-Smith form & Darya Velikova form
Emily Webley-Smith - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Anna Bochoradze | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Kateryna Bennasar Motilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu |
Darya Velikova - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | Divine Dasam Nweke - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Udvardy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Maria Tudor | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 6-75, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Joy De Zeeuw | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Emma Rizzetto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-76, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Borisova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 7-64 | detail zápasu |