W40 Pazardzhik 2023 live score, live výsledky

W40 Pazardzhik live, $40K

ženy dvouhra antuka Bulgaria W40 Pazardzhik sety 1 2 3 4 5
24.09.23
finále
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 1 2
23.09.23
semifinále
Cagla Buyukakcay 2 4 6 6
Cristina Dinu 1 6 3 3
23.09.23
semifinále
Maria Lourdes Carle 2 7 7
Polona Hercog 0 5 65
22.09.23
čtvrtfinále
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Nika Radisic 0 2 4
22.09.23
čtvrtfinále
Polona Hercog 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 0 2
22.09.23
čtvrtfinále
Cristina Dinu 2 6 6
Lia Karatancheva 0 1 0
22.09.23
čtvrtfinále
Maria Lourdes Carle 2 4 6 6
Mia Ristic 1 6 0 1
21.09.23
2. kolo
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Jana Bojovic 0 3 3
21.09.23
2. kolo
Polona Hercog 2 6 6
Gergana Topalova 0 4 2
21.09.23
2. kolo
Cristina Dinu 2 6 6
Daniela Vismane 0 2 3
21.09.23
2. kolo
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Aleksandra Krunic 0 2 2
21.09.23
2. kolo
Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Ekaterina Maklakova 0 3 3
21.09.23
2. kolo
Lia Karatancheva 2 7 7
Lois Boisson 0 5 64
21.09.23
2. kolo
Nika Radisic 2 7 7
Fanny Stollar 0 5 5
21.09.23
2. kolo
Mia Ristic 2 6 6
Dejana Radanovic 0 3 2
19.09.23
1. kolo
Aleksandra Krunic 2 6 1 7
Rositsa Dencheva 1 3 6 5
19.09.23
1. kolo
Fanny Stollar 2 6 6
Andrea Lazaro Garcia 0 3 1
19.09.23
1. kolo
Daniela Vismane 2 6 6
Anastasia Zolotareva 0 1 2
19.09.23
1. kolo
Lia Karatancheva 2 6 6
Suzan Lamens 0 3 2
19.09.23
1. kolo
Lois Boisson 2 6 6
Kristina Samardzic (GER) 0 0 1
19.09.23
1. kolo
Ekaterina Maklakova 2 6 6
Ilay Yoruk 0 1 3
20.09.23
1. kolo
Cagla Buyukakcay 2 7 6
Lian Tran 0 5 2
20.09.23
1. kolo
Polona Hercog 2 6 7
Sofia Milatova 0 3 5
20.09.23
1. kolo
Cristina Dinu 2 7 6
Martha Matoula 0 5 4
20.09.23
1. kolo
Dejana Radanovic 2 6 6
Anna Gabric 0 0 1
20.09.23
1. kolo
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Gabriela Lee 0 1 1
20.09.23
1. kolo
Jana Bojovic 2 7 4 6
Radka Zelnickova 1 63 6 2
20.09.23
1. kolo
Gergana Topalova 2 6 6
Denislava Glushkova 0 2 1
20.09.23
1. kolo
Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Elizara Yaneva 0 1 3
20.09.23
1. kolo
Nika Radisic 2 6 4 6
Julia Terziyska 1 4 6 3
20.09.23
1. kolo
Mia Ristic 2 3 6 6
Anastasia Gasanova 1 6 2 4
18.09.23
kvalifik.
Anna Gabric 2 3 6 6
Chantal Sauvant 1 6 1 2
18.09.23
kvalifik.
Jana Bojovic 2 4 6 6
Julia Terziyska 1 6 2 3
18.09.23
kvalifik.
Ilay Yoruk 2 6 6
Chiara Girelli 0 4 0
18.09.23
kvalifik.
Sofia Milatova 2 6 6
Ksenia Laskutova 0 4 2
18.09.23
kvalifik.
Lian Tran 2 6 6
Dimitra Pavlou 0 3 1
18.09.23
kvalifik.
Lia Karatancheva 1 w/o
Luca Udvardy 0
18.09.23
kvalifik.
Nika Radisic 2 6 6
Irina Fetecau 0 3 0
18.09.23
kvalifik.
Radka Zelnickova 2 6 6
Ivana Sebestova 0 0 2
17.09.23
1. kolo kval.
Julia Terziyska 2 6 6
Galena Krastenova 0 3 1
17.09.23
1. kolo kval.
Irina Fetecau 2 6 6
Paula Arias Manjon 0 2 1
17.09.23
1. kolo kval.
Ksenia Laskutova 2 6 1 6
Laura Boehner 1 2 6 0
17.09.23
1. kolo kval.
Anna Gabric 2 6 6
Elizabeth Danailova 0 4 2
17.09.23
1. kolo kval.
Jana Bojovic 1 6 4
Karola Patricia Bejenaru skreč 0 2 1
17.09.23
1. kolo kval.
Ilay Yoruk 2 6 6
Zinovia Vaneva 0 1 4
17.09.23
1. kolo kval.
Chantal Sauvant 2 6 6
Gebriela Mihaylova 0 0 4
17.09.23
1. kolo kval.
Sofia Milatova 2 6 7
Isabelle Kouzmanov 0 2 5
17.09.23
1. kolo kval.
Lian Tran 2 7 6
Merel Hoedt 0 5 2
17.09.23
1. kolo kval.
Lia Karatancheva 2 7 6
Defne Cirpanli 0 5 1
17.09.23
1. kolo kval.
Ivana Sebestova 2 7 7
Emma Tothova 0 64 5
17.09.23
1. kolo kval.
Nika Radisic 2 6 6
Nina Vargova 0 2 3
17.09.23
1. kolo kval.
Radka Zelnickova 2 6 6
Melis Rasim 0 1 1
17.09.23
1. kolo kval.
Chiara Girelli 2 6 6
Ani Vangelova 0 2 0
17.09.23
1. kolo kval.
Dimitra Pavlou 2 6 6
Eva Busaad 0 3 2
17.09.23
1. kolo kval.
Luca Udvardy 2 6 6
Darya Velikova 0 1 1
ženy čtyřhra antuka Bulgaria W40 Pazardzhik sety 1 2 3 4 5
23.09.23
finále
Cristina Dinu/Radka Zelnickova 2 1 7 10
Gergana Topalova/Daniela Vismane 1 6 5 6
22.09.23
semifinále
Gergana Topalova/Daniela Vismane 2 6 1 10
Nika Radisic/Anita Wagner 1 3 6 4
22.09.23
semifinále
Cristina Dinu/Radka Zelnickova 2 7 6
Lia Karatancheva/Sapfo Sakellaridi 0 5 4
21.09.23
čtvrtfinále
Gergana Topalova/Daniela Vismane 2 7 6
Rositsa Dencheva/Lian Tran 0 66 4
21.09.23
čtvrtfinále
Lia Karatancheva/Sapfo Sakellaridi 2 6 4 10
Ksenia Laskutova/Ivana Sebestova 1 3 6 2
21.09.23
čtvrtfinále
Nika Radisic/Anita Wagner 2 6 6
Julia Terziyska/Ani Vangelova 0 4 4
21.09.23
čtvrtfinále
Cristina Dinu/Radka Zelnickova 2 6 6
Ekaterina Maklakova/Anastasia Zolotareva 0 4 4
19.09.23
1. kolo
Julia Terziyska/Ani Vangelova 2 7 7
Melis Rasim/Kristina Samardzic (GER) 0 5 5
19.09.23
1. kolo
Rositsa Dencheva/Lian Tran 2 6 6
Eva Busaad/Zinovia Vaneva 0 0 1
19.09.23
1. kolo
Ekaterina Maklakova/Anastasia Zolotareva 2 6 6
Isabelle Kouzmanov/Elizara Yaneva 0 1 3
19.09.23
1. kolo
Cristina Dinu/Radka Zelnickova 2 6 6
Laura Boehner/Chiara Girelli 0 3 0
19.09.23
1. kolo
Ksenia Laskutova/Ivana Sebestova 2 7 6
Cagla Buyukakcay/Anastasia Gasanova 0 5 0
20.09.23
1. kolo
Gergana Topalova/Daniela Vismane 2 6 6
Denislava Glushkova/Gebriela Mihaylova 0 1 2
<