ZÁPAS
07.09.20 | 1. kolo kval. | Daria Shalamanova | Izabela Gabriela Novac | 6-1, 3-6, 10-6 | W15 Varna | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
07.06.99, 24 Let
07.06.99, 24 Let
Daria Shalamanova vs. Izabela Gabriela Novac - Vzájemné zápasy
07.09.20 | 1. kolo kval. | Daria Shalamanova | Izabela Gabriela Novac | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Varna | antuka |
Daria Shalamanova form & Izabela Gabriela Novac form
Daria Shalamanova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Sofia Subbotina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
10.12.22 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.22 čtvrtfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Radulova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
17.09.22 semifinále | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.22 čtvrtfinále | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Elizara Yaneva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-4, 6-74, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.22 kvalifik. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Iva Divac | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Izabela Gabriela Novac - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | detail zápasu |