ZÁPAS
21.03.21 | 1. kolo kval. | Izabela Gabriela Novac | Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
07.06.99, 24 Let
07.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
06.11.01, 22 Let
06.11.01, 22 Let
Izabela Gabriela Novac vs. Angelina Graovac - Vzájemné zápasy
21.03.21 | 1. kolo kval. | Izabela Gabriela Novac | Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Izabela Gabriela Novac form & Angelina Graovac form
Izabela Gabriela Novac - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Angelina Graovac - poslední zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 0-3, - Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mahaylia Kaori White | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Najean | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Monique Barry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.22 1. kolo | vs. Danielle Badman | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Ariana-Cristiana Corbeanu | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Erica Layton | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Lily Taylor | 0-6, 0-3, - Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 0-6, 0-2, - Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | detail zápasu |