Anita Husaric vs. Daria Shalamanova 22.02.2021

Anita Husaric vs. Daria Shalamanova 22.02.2021 - W15 Antalya - porovnání

ZÁPAS

22.02.212. kolo kval.Anita Husaric Daria Shalamanova 5-7, 6-3, 10-8 Turkey W15 Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-8

Anita Husaric
Bosna a Herceg.
27.06.94, 26 Let




766
32
42 220 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
03.12.02, 18 Let







Daria Shalamanova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anita Husaric vs. Daria Shalamanova - Vzájemné zápasy

22.02.212. kolo kval.Anita HusaricDaria Shalamanova5-7, 6-3, 10-8 detail zápasuTurkey W15 Antalya antuka

Anita Husaric - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - antuka
23.02.21
kvalifik.
vs. Sapfo Sakellaridi4-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.02.21
2. kolo kval.
vs. Daria Shalamanova5-7, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
21.02.21
1. kolo kval.
vs. Madison Bourguignon6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
14.02.21
1. kolo kval.
vs. Jessica Plazas6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
29.01.21
čtvrtfinále
vs. Chantal Skamlova6-2, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.01.21
2. kolo
vs. Marion Viertler6-1, 7-63 výhradetail zápasu
27.01.21
1. kolo
vs. Elina Avanesyan5-5, Elina Avanesyan - skrečvýhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
20.01.21
1. kolo
vs. Chantal Skamlova2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
01.01.21
čtvrtfinále
vs. Helena Narmont4-6, 3-6 prohradetail zápasu
31.12.20
2. kolo
vs. Wiem Boubaker6-4, 6-3 výhradetail zápasu
29.12.20
1. kolo
vs. Amal Gati6-1, 7-65 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
27.12.20
semifinále
vs. Nuria Parrizas-Diaz5-7, 1-6 prohradetail zápasu
25.12.20
čtvrtfinále
vs. Ines Ibbou6-4, 6-4 výhradetail zápasu
24.12.20
2. kolo
vs. Lulu Sun1-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
22.12.20
1. kolo
vs. Selya Rakki6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
15.12.20
1. kolo
vs. Jana Jablonovska6-4, 4-6, 0-3, - Anita Husaric - skrečprohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
08.12.20
1. kolo
vs. Lulu Sun2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
02.12.20
1. kolo
vs. Linda Fruhvirtova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
24.11.20
1. kolo
vs. Shalimar Talbi3-6, 2-6 prohradetail zápasu
All Lower - antuka
23.09.20
1. kolo
vs. Dea Herdzelas2-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.09.20
1. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru6-75, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
21.09.20
1. kolo
vs. Mariana Drazic5-7, 3-6 prohradetail zápasu
17.09.20
1. kolo
vs. Ani Vangelova6-0, 6-3 výhradetail zápasu
16.09.20
1. kolo
vs. Doroteja Joksovic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
14.09.20
1. kolo
vs. Cemre Anil6-3, 6-2 výhradetail zápasu
12.09.20
1. kolo
vs. Tamara Malesevic5-7, 0-5 prohradetail zápasu
09.09.20
1. kolo
vs. Lina Gjorcheska6-3, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
04.09.20
1. kolo
vs. Gergana Topalova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.09.20
1. kolo
vs. Ayla Aksu2-6, 1-6 prohradetail zápasu
01.09.20
1. kolo
vs. Tea Jandric3-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu

Daria Shalamanova - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - antuka
01.03.21
1. kolo kval.
vs. Alba Rey Garcia3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
22.02.21
2. kolo kval.
vs. Anita Husaric7-5, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
21.02.21
1. kolo kval.
vs. Selina Atay6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
16.12.20
1. kolo
vs. Andreea Prisacariu1-6, 0-6 prohradetail zápasu
16.12.20
kvalifik.
vs. Maria Sara Popa6-0, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
15.12.20
1. kolo kval.
vs. Mihrisah Yapici6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
06.12.20
1. kolo kval.
vs. Beatris Spasova4-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
Bulgaria W15 Varna - antuka
09.09.20
1. kolo
vs. Sebastianna Scilipoti3-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.09.20
kvalifik.
vs. Maria Lota Kaul3-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
07.09.20
1. kolo kval.
vs. Izabela Gabriela Novac6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Caroline Werner1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
04.10.17
1. kolo
vs. Daniella Dimitrova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
18.09.17
1. kolo kval.
vs. Maria Toma6-4, 3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
04.09.17
kvalifik.
vs. Anna-Giulia Remondina0-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.09.17
1. kolo kval.
vs. Victoria Ocheva6-2, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
<