ZÁPAS
25.09.22 | 1. kolo kval. | Anita Wagner | Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | W25 Lisbon | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
03.02.03, 21 Let
03.02.03, 21 Let
Anita Wagner vs. Carolina Azadinho - Vzájemné zápasy
25.09.22 | 1. kolo kval. | Anita Wagner | Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Lisbon | antuka |
Anita Wagner form & Carolina Azadinho form
Anita Wagner - poslední zápasy
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 0-2, - Anita Wagner - skreč | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Nicole Khirin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 7-5, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
25.01.22 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Jessica Failla | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-1, - Anita Wagner - skreč | detail zápasu |
Carolina Azadinho - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Ashley Lahey | 0-6, - Carolina Azadinho - skreč | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Adriana Pellizzari | Adriana Pellizzari - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W80 Oeiras - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Emily Sartz-Lunde | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Mafalda Guedes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo | vs. Bia Neto | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Marie Brard Vidot | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 1-6 | detail zápasu |