ZÁPAS
24.07.17 | 1. kolo kval. | Alina Silich | Beatrice Krauss-Granate | 6-1, 6-2 | Horb | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
10.08.93, 30 Let
10.08.93, 30 Let
Alina Silich vs. Beatrice Krauss-Granate - Vzájemné zápasy
24.07.17 | 1. kolo kval. | Alina Silich | Beatrice Krauss-Granate | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Horb | antuka |
Alina Silich form & Beatrice Krauss-Granate form
Alina Silich - poslední zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Beatrice Krauss-Granate - poslední zápasy
Las Palmas - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Martin Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Pia Ender | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Nina Holanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Sonja Larsen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Tereza Jankovska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Mariami Dolashvili | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.08.12 1. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrasc-Popa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.12 2. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya Belconti - tvrdý | ||||
02.04.12 1. kolo kval. | vs. Emily Madill | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya Belconti - tvrdý | ||||
26.03.12 1. kolo kval. | vs. Sarlota Cesnekova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
01.08.11 1. kolo kval. | vs. Rosalie Willig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
25.07.11 2. kolo kval. | vs. Anna Korzeniak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
18.07.11 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.11 1. kolo kval. | vs. Ghislaine Van Baal | 1-6, 1-6 | detail zápasu |