Yarden Akler vs. Alina Silich 28.03.2021

Yarden Akler vs. Alina Silich 28.03.2021 - W15 Antalya - porovnání

ZÁPAS

28.03.211. kolo kval.Yarden Akler Alina Silich 7-5, 6-2 Turkey W15 Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Yarden Akler
Izrael
22.04.99, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
10.07.96, 24 Let




813
7
44 882 $
Alina Silich
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Yarden Akler vs. Alina Silich - Vzájemné zápasy

28.03.211. kolo kval.Yarden AklerAlina Silich7-5, 6-2 detail zápasuTurkey W15 Antalya antuka

Yarden Akler - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - antuka
29.03.21
2. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova6-3, 2-6, 6-10 prohradetail zápasu
28.03.21
1. kolo kval.
vs. Alina Silich7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
21.03.21
1. kolo kval.
vs. Beatris Spasova2-6, 6-73 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
09.03.21
1. kolo kval.
vs. Sarah Tatu7-5, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.21
2. kolo kval.
vs. Alyssa Reguer6-3, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Spain W25 Manacor - tvrdý
01.03.21
1. kolo kval.
vs. Nina Stadler1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Villena - tvrdý
08.02.21
2. kolo kval.
vs. Irys Ekani0-6, 6-75 prohradetail zápasu
07.02.21
1. kolo kval.
vs. Lucia Martinez Gomez6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
17.01.21
1. kolo kval.
vs. Sylvie Zund3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
12.01.21
kvalifik.
vs. Antonia Schmidt6-75, 1-6 prohradetail zápasu
11.01.21
2. kolo kval.
vs. Zeynep Su Yavuz6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.11.20
2. kolo kval.
vs. Alexandra Vasilyeva4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
15.11.20
1. kolo kval.
vs. Alicia Melosch7-5, 5-7, 11-13 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
08.11.20
1. kolo kval.
vs. Alicia Melosch7-5, 4-6, 11-13 prohradetail zápasu
All Lower - antuka
18.08.20
1. kolo
vs. Tamara Barad Itzhaki3-4, - Yarden Akler - skrečprohradetail zápasu
13.08.20
1. kolo
vs. Mika Dagan Fruchtman0-3, - Yarden Akler - skrečprohradetail zápasu
12.08.20
1. kolo
vs. Kristin Younes6-3, 6-4 výhradetail zápasu
11.08.20
1. kolo
vs. Shavit Kimchi7-62, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Arina Gabriela Vasilescu2-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Veronika Bokor6-76, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Ani Amiraghyan2-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Natalia Fehr6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Maya Pitts1-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.11.19
1. kolo
vs. Sophia Hatton6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
15.11.19
1. kolo
vs. Tiphanie Fiquet4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal W15 Lousada - tvrdý I.
30.10.19
1. kolo
vs. Sinead Lohan6-75, 4-6 prohradetail zápasu
28.10.19
kvalifik.
vs. Valentina Losciale6-3, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
Portugal W15 Lousada - tvrdý I.
21.10.19
kvalifik.
vs. Sinead Lohan6-72, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael W15 Sajur - tvrdý
03.09.19
1. kolo
vs. Jodie Anna Burrage3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael W25 Kiryat - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Sarah-Rebecca Sekulic3-6, 2-6 prohradetail zápasu

Alina Silich - poslední zápasy

Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
15.04.21
2. kolo
vs. Valeriya Olyanovskaya4-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.04.21
1. kolo
vs. Milana Maslenkova7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
10.04.21
semifinále
vs. Evialina Laskevich2-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.04.21
čtvrtfinále
vs. Anastasia Tikhonova6-1, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
08.04.21
2. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
07.04.21
1. kolo
vs. Tatyana Nikolenko6-0, 6-3 výhradetail zápasu
06.04.21
kvalifik.
vs. Karyna Kachur6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
28.03.21
1. kolo kval.
vs. Yarden Akler5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
08.03.21
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Yashina4-6, 7-65, 5-10 prohradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
24.02.21
1. kolo
vs. Ulrikke Eikeri4-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.02.21
kvalifik.
vs. Gozal Ainitdinova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
22.02.21
1. kolo kval.
vs. Maria Timofeeva5-2, Maria Timofeeva - skrečvýhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
09.02.21
1. kolo
vs. Sofiya Chursina3-6, 6-76 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
04.02.21
2. kolo
vs. Anastasia Tikhonova3-6, 5-7 prohradetail zápasu
02.02.21
1. kolo
vs. Vladlena Bokova6-4, 7-65 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
26.10.20
1. kolo kval.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
18.10.20
1. kolo kval.
vs. Emily Arbuthnott3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
12.10.20
1. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Yashina4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
17.12.19
kvalifik.
vs. Veronika Pepelyaeva1-6, 7-5, 19-21 prohradetail zápasu
17.12.19
2. kolo kval.
vs. Destinee Martins6-0, 6-3 výhradetail zápasu
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Anna Davydova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Anastasia Kovaleva6-3, 2-6, 9-11 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Julita Saner6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Zuzana Pavelekova3-6, 6-3, 9-11 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
28.11.19
1. kolo
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-4, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Ilona Kremen6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
29.10.19
1. kolo
vs. Anna Ukolova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
22.10.19
1. kolo
vs. Tiffany William4-6, 6-3, 0-6 prohradetail zápasu
Bulgaria W15 Sozopol - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Ania Hertel2-6, 7-63, 4-6 prohradetail zápasu
<