ZÁPAS
06.08.19 | kvalifik. | Duje Kekez | Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 6-1, 13-11 | M15 Novi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Duje Kekez | Alen Rogic Hadzalic | |
1. podání % | 41/69 (59%) | 40/65 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/41 (73%) | 29/40 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/28 (46%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 2/9 (22%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body z returnu | 26/65 (40%) | 26/69 (38%) |
Vyhrané body celkem | 69/134 (51%) | 65/134 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Duje Kekez | 0-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alen Rogic Hadzalic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duje Kekez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alen Rogic Hadzalic | |
0-0 | ||
Duje Kekez | 1-3 | |
1-4 | Alen Rogic Hadzalic | |
Duje Kekez | 2-4 | |
2-5 | Alen Rogic Hadzalic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Alen Rogic Hadzalic | |
0-0 | ||
Duje Kekez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Alen Rogic Hadzalic | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Kekez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Alen Rogic Hadzalic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duje Kekez | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Alen Rogic Hadzalic | |
6-1 |
3 | ||
Duje Kekez | 0-0 | |
0-0, 0-2, 1-2, 2-4, 3-4, 4-6, 4-7, 5-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9, 11-11 | ||
13-11 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
21.04.97, 27 Let
21.04.97, 27 Let
Duje Kekez vs. Alen Rogic Hadzalic - Vzájemné zápasy
08.03.20 | 1. kolo kval. | Duje Kekez | Alen Rogic Hadzalic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Porec | antuka |
06.08.19 | kvalifik. | Duje Kekez | Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 6-1, 13-11 | detail zápasu | M15 Novi | antuka |
Duje Kekez form & Alen Rogic Hadzalic form
Duje Kekez - poslední zápasy
M15 Split - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Matej Dodig | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-710 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Radomir Tomic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Vito Horvat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 4-3, Stefan Popovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
16.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-75 | detail zápasu |
Alen Rogic Hadzalic - poslední zápasy
M15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Niklas Rohrer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Eric Morris | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Nemanja Malesevic | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Eric Morris | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 7-62, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rovinj - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Deni Zmak | 2-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Niklas Waldner | 1-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Matic Spec | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Philip Bachmaier | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-77, 10-7 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Tino Kovacic | 6-2, 6-3 | detail zápasu |