Matic Spec - výsledky / program / statistiky

Matic Spec - výsledky / program / statistiky

Matic Spec
Jméno: Matic Spec
Země: Slovinsko
Datum narození: 26.02.95, 26 Let
ATP žebříček: 888
TOP umístění v žebríčku: 888 (05.08.19, 14 body)
Body: 14
Prémie: 15 595 $
Zápasů celkem: 223
Výhry: 143
Úspěšnost: 64.13 %
roksumářtvrdýantukatvrdý I.koberectrávaakryl
202127/116/27/514/40/00/00/0
202028/1620/118/50/00/00/00/0
201918/137/511/70/10/00/00/0
201839/1739/170/00/00/00/00/0
20175/44/31/10/00/00/00/0
20167/84/73/10/00/00/00/0
201513/50/013/50/00/00/00/0
20146/51/15/40/00/00/00/0
20120/10/00/10/00/00/00/0
úsp. %64.13 %63.78 %62.34 %73.68 %0 %0 %0 %
INFO: výhry / prohry (klikněte na vybraný rok, resp. povrch pro zobrazení zápasů)

Matic Spec / program

05.08.21 17:302. koloGorazd Srbljak Gorazd Srbljak Matic Spec 6-4, 6-2 detail zápasuSerbia M15 Novi antuka

Matic Spec form

Matic Spec / výsledky

05.08.212. koloGorazd SrbljakMatic Spec6-4, 6-2 prohradetail zápasuSerbia M15 Novi antuka
04.08.211. koloMatic SpecRoko Horvat7-64, 4-1, Roko Horvat - skrečvýhradetail zápasu
28.07.211. koloMariano NavoneMatic Spec6-1, 4-6, 6-1 prohradetail zápasuSerbia M15 Novi antuka
27.07.21kvalifik.Matic SpecKoray Kirci6-3, 7-5 výhradetail zápasu
26.07.212. kolo kval.Matic SpecLeonardo Malgaroli4-0, Leonardo Malgaroli - skrečvýhradetail zápasu
25.07.211. kolo kval.Matic SpecDaniil Savelev6-1, 6-3 výhradetail zápasu
09.05.211. kolo kval.Luka MiklavcicMatic Spec6-3, 3-6, 10-8 prohradetail zápasuBosnia and Herzeg. M15 Prijedor antuka
17.04.21semifináleYanki ErelMatic Spec7-65, 6-2 prohradetail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.
16.04.21čtvrtfináleMatic SpecAlexey Zakharov6-2, 6-4 výhradetail zápasu
15.04.212. koloMatic SpecJakub Paul7-63, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
14.04.211. koloMatic SpecAlafia Ayeni6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.04.21kvalifik.Matic SpecDaniel Ibragimov6-1, 6-1 výhradetail zápasu
11.04.211. kolo kval.Matic SpecMaksim Starostin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.04.212. koloAristarkh SafonovMatic Spec6-3, 7-5 prohradetail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.
07.04.211. koloMatic SpecSavriyan Danilov6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.04.21kvalifik.Matic SpecConstantin Bittoun Kouzmine7-63, 7-65 výhradetail zápasu
04.04.211. kolo kval.Matic SpecSemen Voronin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
24.03.211. koloPavel NejedlyMatic Spec1-6, 7-5, 6-3 prohradetail zápasuCroatia M15 Opatija antuka
23.03.21kvalifik.Matic SpecDomagoj Biljesko7-5, 6-2 výhradetail zápasu
22.03.212. kolo kval.Matic SpecLucas Bouquet6-1, 6-1 výhradetail zápasu
21.03.211. kolo kval.Matic SpecFederico Marchetti7-5, 6-0 výhradetail zápasu
14.03.211. kolo kval.Duje KekezMatic Spec6-3, 6-4 prohradetail zápasuCroatia M15 Rovinj antuka
03.03.211. koloRoman Andres BurruchagaMatic Spec6-2, 6-2 prohradetail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý
02.03.21kvalifik.Matic SpecFrancesco Passaro6-76, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
01.03.211. kolo kval.Matic SpecDanyil Chornous6-1, 6-0 výhradetail zápasu
01.03.212. kolo kval.Matic SpecNoel Larwig6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.02.211. koloGeorge LoffhagenMatic Spec6-3, 6-1 prohradetail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý
23.02.21kvalifik.Matic SpecLuca Potenza6-3, 6-3 výhradetail zápasu
22.02.212. kolo kval.Matic SpecArvid Nordquist4-6, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
21.02.211. kolo kval.Matic SpecPhilip Bachmaier6-1, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.21čtvrtfináleAlexander VasilenkoMatic Spec6-2, 1-6, 6-3 prohradetail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.
11.02.212. koloMatic SpecBoris Pokotilov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
10.02.211. koloMatic SpecAlexey Zakharov4-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
08.02.21kvalifik.Matic SpecChad Kissell6-3, 6-4 výhradetail zápasu
07.02.211. kolo kval.Matic SpecPavel Verbin6-1, 3-0, Pavel Verbin - skrečvýhradetail zápasu
03.02.211. koloAlexander CozbinovMatic Spec6-2, 3-6, 6-4 prohradetail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.
01.02.21kvalifik.Matic SpecMaxim Ratniuk6-0, 6-1 výhradetail zápasu
31.01.211. kolo kval.Matic SpecChad Kissell7-65, 6-0 výhradetail zápasu
25.11.201. koloRyan PenistonMatic Spec6-4, 6-1 prohradetail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý
24.11.202. kolo kval.Matic SpecTadeas Paroulek7-5, 6-2 výhradetail zápasu
24.11.20kvalifik.Matic SpecRobert Strombachs6-1, 7-62 výhradetail zápasu
23.11.201. kolo kval.Matic SpecNeil Oberleitner7-65, 6-2 výhradetail zápasu
15.11.201. kolo kval.Gianmarco FerrariMatic Spec2-6, 6-3, 10-5 prohradetail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý
09.11.202. kolo kval.Cezar Cretu (ROU)Matic Spec6-3, 3-6, 10-7 prohradetail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý
08.11.201. kolo kval.Matic SpecJakub Paul6-2, 6-1 výhradetail zápasu
01.11.201. kolo kval.Jonathan EyssericMatic Spec3-6, 6-1, 10-5 prohradetail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý
30.09.202. kolo kval.Artem DubrivnyyMatic Spec6-4, 3-6, 10-6 prohradetail zápasuCzech Republic M25 Pardubice antuka
27.09.201. kolo kval.Matic SpecDaniel Siniakov1-6, 6-2, 13-11 výhradetail zápasu
23.09.201. koloLukas KleinMatic Spec6-0, 6-4 prohradetail zápasuCzech Republic M25 Jablonec antuka
22.09.20kvalifik.Matic SpecDaniel Paty7-67, 7-62 výhradetail zápasu
<