ZÁPAS
22.09.19 | 1. kolo kval. | Olga Terletska | Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | W25 Kaposvar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
19.07.00, 23 Let
19.07.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Guatemala
14.12.01, 22 Let
14.12.01, 22 Let
Olga Terletska vs. Janika Kusy Alzugaray - Vzájemné zápasy
22.09.19 | 1. kolo kval. | Olga Terletska | Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W25 Kaposvar | antuka |
Olga Terletska form & Janika Kusy Alzugaray form
Olga Terletska - poslední zápasy
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - skreč | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - skreč | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu |
Janika Kusy Alzugaray - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-4, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Laura Heutschi | 6-74, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Scarlet Kavanagh | Scarlet Kavanagh - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Railean | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 2-6, - Janika Kusy Alzugaray - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Emely Vilen Diefenbach | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Simona Wirglerova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Evelina Anastasi | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rania Music | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Svetlana Samardzic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |