ZÁPAS
25.09.18 | kvalifik. | Olga Terletska | Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
19.07.00, 23 Let
19.07.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
21.01.04, 20 Let
21.01.04, 20 Let
Olga Terletska vs. Anita Sahdiieva - Vzájemné zápasy
25.09.18 | kvalifik. | Olga Terletska | Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Olga Terletska form & Anita Sahdiieva form
Olga Terletska - poslední zápasy
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - skreč | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - skreč | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Valentina Dancenco | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Anita Sahdiieva - poslední zápasy
W35 Spring - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Jovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Annika Penickova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucia Peyre | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Carolyn Ansari | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo kval. | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Bianca Molnar | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Qavia Lopez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Thea Frodin | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luciana Perry | 6-2, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 0-3, - Anita Sahdiieva - skreč | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Taylor Johnson | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jade Otway | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Aspen Schuman | 0-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Maltby | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Solymar Colling | 6-712, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Britney Chiu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Alicia Herrero Linana | 5-7, 7-61, 1-10 | detail zápasu | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Amy Zhu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Micheline Aubuchon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu |