ZÁPAS
25.09.18 | 1. kolo | Viktoriya Kanapatskaya | Olga Terletska | 6-1, 3-6, 6-1 | Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Viktoriya Kanapatskaya | Olga Terletska | |
1. podání % | 51/68 (75%) | 52/64 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/51 (53%) | 24/52 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 5/5 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 38/64 (59%) | 32/68 (47%) |
Vyhrané body celkem | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
2 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-3 | Olga Terletska | |
3-4 | Olga Terletska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Olga Terletska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
19.07.00, 23 Let
19.07.00, 23 Let
Viktoriya Kanapatskaya vs. Olga Terletska - Vzájemné zápasy
25.09.18 | 1. kolo | Viktoriya Kanapatskaya | Olga Terletska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Viktoriya Kanapatskaya form & Olga Terletska form
Viktoriya Kanapatskaya - poslední zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.20 kvalifik. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 finále | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.19 semifinále | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 2. kolo | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Olga Terletska - poslední zápasy
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - skreč | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - skreč | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Valentina Dancenco | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |