ZÁPAS
03.11.18 | 2. kolo kval. | Luisa Stefani | Maria Jazmin Amicuzi | 7-65, 6-1 | Colina | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luisa Stefani | Maria Jazmin Amicuzi | |
1. podání % | 42/64 (66%) | 37/62 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/42 (71%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/62 (48%) | 23/64 (36%) |
Vyhrané body celkem | 71/126 (56%) | 55/126 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 8 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
26.11.99, 24 Let
26.11.99, 24 Let
Luisa Stefani vs. Maria Jazmin Amicuzi - Vzájemné zápasy
03.11.18 | 2. kolo kval. | Luisa Stefani | Maria Jazmin Amicuzi | 7-65, 6-1 | detail zápasu | Colina | antuka |
Luisa Stefani form & Maria Jazmin Amicuzi form
Luisa Stefani - poslední zápasy
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 7-63, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Rancho - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Funchal - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-64, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-71, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Katharine Fahey | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Bridget Stammel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Constanza Millas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 7-66, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Jada Hart | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Alycia Parks | 6-74, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
W100 Manchester - tráva | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Christina Mchale | 7-5, 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Maria Jazmin Amicuzi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.20 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Oceane Babel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.20 kvalifik. | vs. Axana Mareen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.03.20 kvalifik. | vs. Zoe Hitt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | Raveena Kingsley - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Pauline Wuarin | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Juana Larranaga | 6-4, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Francisca Araneda Orellana | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Sofia Luini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Marcela Bueno | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 5-7, 3-5, - Maria Jazmin Amicuzi - skreč | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Sara Castellano | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Juliana Valero | 7-5, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Francesca Lilliegren | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Akilah James | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Pilar Becerra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lola Cincunegui | 6-2, 6-1 | detail zápasu |