ZÁPAS
04.05.21 | 1. kolo | Greetje Minnen | Luisa Stefani | 6-4, 3-6, 6-4 | Saint-Malo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Greetje Minnen | Luisa Stefani | |
1. podání % | 62/92 (67%) | 60/106 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/62 (71%) | 40/60 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/30 (50%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 42/106 (40%) | 33/92 (36%) |
Vyhrané body celkem | 101/198 (51%) | 97/198 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Luisa Stefani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-0 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Luisa Stefani | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Greetje Minnen | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Luisa Stefani | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Greetje Minnen | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Luisa Stefani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Greetje Minnen | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Greetje Minnen vs. Luisa Stefani - Vzájemné zápasy
04.05.21 | 1. kolo | Greetje Minnen | Luisa Stefani | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Saint-Malo | antuka |
01.06.14 | 1. kolo | Luisa Stefani | Greetje Minnen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | French Open | antuka |
Greetje Minnen form & Luisa Stefani form
Greetje Minnen - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Luisa Stefani - poslední zápasy
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 7-63, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Rancho - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Funchal - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-64, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-71, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Katharine Fahey | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Bridget Stammel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Constanza Millas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 7-66, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Jada Hart | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Alycia Parks | 6-74, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
W100 Manchester - tráva | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Christina Mchale | 7-5, 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |