Maja Radenkovic vs. Maria Jazmin Amicuzi 28.09.2020

Maja Radenkovic vs. Maria Jazmin Amicuzi 28.09.2020 - W15 Monastir - porovnání

ZÁPAS

28.09.20kvalifik.Maja Radenkovic Maria Jazmin Amicuzi 6-2, 6-4 Tunisia W15 Monastir tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Maja Radenkovic
Švédsko
07.04.02, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
26.11.99, 21 Let







Maria Jazmin Amicuzi
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Maja Radenkovic vs. Maria Jazmin Amicuzi - Vzájemné zápasy

28.09.20kvalifik.Maja RadenkovicMaria Jazmin Amicuzi6-2, 6-4 detail zápasuTunisia W15 Monastir tvrdý

Maja Radenkovic - poslední zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
30.09.20
1. kolo
vs. Maria Lourdes Carle1-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.09.20
kvalifik.
vs. Maria Jazmin Amicuzi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
22.09.20
1. kolo
vs. Giulia Morlet3-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.09.20
kvalifik.
vs. Ghalia Guizani6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Marta Custic5-7, 2-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Helena Spiridis4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Adelina Krueger3-6, 6-1, 3-10 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Sara Gambogi0-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Haine Ogata6-2, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
22.01.20
1. kolo kval.
vs. Tamara Barad Itzhaki1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
04.12.19
1. kolo
vs. Jantje Tilbuerger6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
26.11.19
kvalifik.
vs. Anhelina Kalita1-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-4, 6-1 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Diana Mascenikova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Elena Korokozidi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
30.10.19
1. kolo
vs. Olivia Malm1-6, 4-6 prohradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Sofiya Chekhlystova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Emilie Elde7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
23.10.19
1. kolo
vs. Fanny Ostlund3-6, 6-71 prohradetail zápasu
22.10.19
kvalifik.
vs. Helena Narmont6-3, 6-2 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Frida Bostrand6-2, 4-6, 11-9 výhradetail zápasu
Bulgaria W15 Sozopol - tvrdý
30.09.19
kvalifik.
vs. Elena Kraleva6-74, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
Sweden W15 Gothenburg - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Klara Milicevic4-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Fanny Norin6-1, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nathalie Johansson7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Serbia Prokuplje - antuka
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Andjela Jocovic4-6, 6-3, 6-72 prohradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
24.06.18
1. kolo kval.
vs. Zoe Kruger2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Malene Helgo3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden Helsingborg - antuka
27.06.16
1. kolo kval.
vs. Olga Helmi3-6, 3-6 prohradetail zápasu

Maria Jazmin Amicuzi - poslední zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
28.09.20
kvalifik.
vs. Maja Radenkovic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
22.09.20
1. kolo
vs. Rita Atik1-6, 2-6 prohradetail zápasu
France W15 Saint - antuka
09.09.20
1. kolo
vs. Oceane Babel1-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.09.20
kvalifik.
vs. Axana Mareen1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
11.03.20
kvalifik.
vs. Zoe Hitt3-6, 5-7 prohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Raveena Kingsley Raveena Kingsley - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Chile W60 Colina - antuka
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Jazmin Ortenzi2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Paraguay W60 Asuncion - antuka
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Victoria Bosio3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Argentina W15 Buenos - antuka
10.10.19
2. kolo
vs. Guillermina Naya2-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Tatiana Terwindt6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Chile W15 Santiago - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Pauline Wuarin6-3, 6-73, 2-6 prohradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Susan Doldan6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina W15 Buenos - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Juana Larranaga6-4, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
Argentina W15 Buenos - antuka
12.09.19
2. kolo
vs. Ivania Martinich1-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Susan Doldan7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina Villa Del - antuka
14.11.18
2. kolo
vs. Jazmin Ortenzi2-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Susan Doldan6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Chile Colina - antuka
03.11.18
2. kolo kval.
vs. Luisa Stefani6-75, 1-6 prohradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Francisca Araneda Orellana6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
19.09.18
2. kolo
vs. Sofia Luini3-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Marcela Bueno6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Paraguay Luque - tvrdý
05.09.18
1. kolo
vs. Nathalia Wolf Gasparin5-7, 3-5, - Maria Jazmin Amicuzi - skrečprohradetail zápasu
Paraguay Asuncion - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Sara Castellano3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Paraguay Lambare - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Erika Drozd Pereira1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Ecuador Guayaquil - antuka
15.08.18
2. kolo
vs. Juliana Valero7-5, 6-76, 2-6 prohradetail zápasu
13.08.18
1. kolo
vs. Francesca Lilliegren6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil - antuka
07.08.18
1. kolo
vs. Akilah James3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Argentina Villa Del - antuka
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Pilar Becerra6-2, 6-1 výhradetail zápasu
23.04.18
kvalifik.
vs. Victoria Ariadna Beccio2-6, 5-7 prohradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Lola Cincunegui6-2, 6-1 výhradetail zápasu
<