Greetje Minnen - výsledky / program / statistiky

Greetje Minnen - výsledky / program / statistiky

Greetje Minnen
Jméno: Greetje Minnen
Země: Belgicko
Datum narození: 14.08.97, 26 Let
WTA žebříček: 81
TOP umístění v žebríčku: 59 (04.12.23, 99000 body)
Body: 879
Prémie: 2 019 753 $
Zápasů celkem: 533
Výhry: 341
Úspěšnost: 63.98 %

Greetje Minnen / program

nenalezen žádný zápas

Greetje Minnen form

Greetje Minnen / výsledky

16.02.241. kolo kval.Nao HibinoGreetje Minnen6-4, 6-2 prohradetail zápasuUAE Dubai tvrdý
12.02.242. koloMarketa VondrousovaGreetje Minnen6-2, 0-6, 6-4 prohradetail zápasuQatar Doha tvrdý
11.02.241. koloGreetje MinnenTatjana Maria6-1, 6-1 výhradetail zápasu
10.02.24kvalifik.Greetje MinnenMartina Trevisan6-0, 7-65 výhradetail zápasu
09.02.241. kolo kval.Greetje MinnenRebeka Masarova1-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
05.02.241. koloArantxa RusGreetje Minnen7-5, 6-1 prohradetail zápasuRomania Cluj-Napoca tvrdý I.
28.01.241. kolo kval.Anna-Lena FriedsamGreetje Minnen2-6, 7-64, 6-4 prohradetail zápasuAustria Linz tvrdý I.
16.01.241. koloClara TausonGreetje Minnen7-5, 7-5 prohradetail zápasuAustralia Melbourne tvrdý
09.01.241. koloSofia KeninGreetje Minnen6-3, 6-3 prohradetail zápasuAustralia Hobart tvrdý
31.12.231. koloCristina BucsaGreetje Minnen5-7, 6-3, 6-1 prohradetail zápasuAustralia Brisbane tvrdý
12.11.23Greetje MinnenAnna Bondar3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasuBelgium Billie Jean tvrdý I.
11.11.23Rubber 1Dalma GalfiGreetje Minnen6-3, 6-3 prohradetail zápasu
17.10.231. koloDaria SnigurGreetje Minnen6-3, 6-2 prohradetail zápasuRomania Cluj-Napoca tvrdý I.
13.10.23čtvrtfináleJaqueline CristianGreetje Minnen6-4, 6-3 prohradetail zápasuFrance Rouen tvrdý I.
11.10.232. koloGreetje MinnenSimona Waltert6-2, 6-3 výhradetail zápasu
09.10.231. koloGreetje MinnenYuriko Miyazaki6-4, 6-4 výhradetail zápasu
22.09.23semifináleXiyu WangGreetje Minnen6-3, 6-4 prohradetail zápasuChina Guangzhou tvrdý
21.09.23čtvrtfináleGreetje MinnenLucia Bronzetti6-78, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
20.09.232. koloGreetje MinnenHarriet Dart7-67, 6-75, 6-4 výhradetail zápasu
18.09.231. koloGreetje MinnenDiane Parry6-2, 6-2 výhradetail zápasu
02.09.233. koloDaria KasatkinaGreetje Minnen6-3, 6-4 prohradetail zápasuUSA New York tvrdý
31.08.232. koloGreetje MinnenSachia Vickery6-3, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
29.08.231. koloGreetje MinnenVenus Williams6-1, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.23kvalifik.Greetje MinnenKatrina Scott6-3, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
25.08.232. kolo kval.Greetje MinnenSinja Kraus7-5, 6-3 výhradetail zápasu
23.08.231. kolo kval.Greetje MinnenZeynep Sonmez6-1, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
12.08.23fináleDayana YastremskaGreetje Minnen2-6, 6-1, 6-3 prohradetail zápasuPoland Kozerki tvrdý
11.08.23semifináleGreetje MinnenMaja Chwalinska6-4, 6-3 výhradetail zápasu
10.08.23čtvrtfináleGreetje MinnenEva Lys6-0, 7-64 výhradetail zápasu
09.08.232. koloGreetje MinnenSusan Bandecchi6-2, 6-2 výhradetail zápasu
07.08.231. koloGreetje MinnenPetra Marcinko6-1, 6-0 výhradetail zápasu
29.07.231. kolo kval.Gabriela Andrea KnutsonGreetje Minnen6-3, 6-3 prohradetail zápasuCzech Republic Prague tvrdý
05.07.231. koloJelena OstapenkoGreetje Minnen6-1, 6-2 prohradetail zápasuUnited Kingdom London tráva
29.06.23kvalifik.Greetje MinnenDarja Semenistaja6-2, 6-3 výhradetail zápasu
28.06.232. kolo kval.Greetje MinnenRobin Montgomery6-4, 7-65 výhradetail zápasu
27.06.231. kolo kval.Greetje MinnenEugenie Bouchard6-4, 7-5 výhradetail zápasu
18.06.23kvalifik.Jule NiemeierGreetje Minnen7-62, 3-6, 6-2 prohradetail zápasuGermany Berlin tráva
17.06.231. kolo kval.Greetje MinnenMarina Melnikova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
14.06.232. koloAliaksandra SasnovichGreetje Minnen6-2, 4-6, 6-3 prohradetail zápasuHolland 's-Hertogenbosch tráva
12.06.231. koloGreetje MinnenJessika Ponchet7-5, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
25.05.23kvalifik.Dayana YastremskaGreetje Minnen6-3, 2-6, 6-4 prohradetail zápasuFrance Paris antuka
24.05.232. kolo kval.Greetje MinnenElena Gabriela Ruse6-4, 6-1 výhradetail zápasu
22.05.231. kolo kval.Greetje MinnenKatharina Hobgarski6-4, 6-2 výhradetail zápasu
14.05.23fináleYanina WickmayerGreetje Minnen6-0, 6-3 prohradetail zápasuSlovakia W100 Trnava antuka
13.05.23semifináleGreetje MinnenLucie Havlickova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
12.05.23čtvrtfináleGreetje MinnenSuzan Lamens6-4, 6-0 výhradetail zápasu
11.05.232. koloGreetje MinnenIryna Shymanovich6-4, 0-6, 6-3 výhradetail zápasu
09.05.231. koloGreetje MinnenAneta Kladivova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.05.23fináleSloane StephensGreetje Minnen6-3, 6-4 prohradetail zápasuFrance Saint-Malo antuka
06.05.23semifináleGreetje MinnenKatie Volynets6-3, 6-3 výhradetail zápasu
<