ZÁPAS
28.01.18 | 2. kolo kval. | Alen Avidzba | Len Schouten | - nenastoupil(a/i) | Tunisia F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
18.03.99, 25 Let
18.03.99, 25 Let
Alen Avidzba vs. Len Schouten - Vzájemné zápasy
28.01.18 | 2. kolo kval. | Alen Avidzba | Len Schouten | Len Schouten - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | Tunisia F4 | tvrdý |
Alen Avidzba form & Len Schouten form
Alen Avidzba - poslední zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 0-1, - Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Hillel Rousseau | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 0-4, - Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.04.21 čtvrtfinále | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.21 2. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.21 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
07.03.21 finále | vs. Lucas Poullain | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.21 semifinále | vs. Mischa Zverev | 6-2, 2-0, Mischa Zverev - skreč | detail zápasu | |
05.03.21 čtvrtfinále | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.21 2. kolo | vs. Edoardo Graziani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-2, 1-0, Arthur Reymond - skreč | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Ernests Gulbis | 4-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Len Schouten - poslední zápasy
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Riaan Du Toit | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Afonso Salgado | 7-5, 1-0, Afonso Salgado - skreč | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Michael-John Every | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akishima - koberec | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Tamaki Yamao | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Takumi Gondo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. David Barclay | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.19 kvalifik. | vs. Ren Takaba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.19 1. kolo kval. | vs. Anatole Bizimana | 6-0, 4-1, Anatole Bizimana - skreč | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Muthu Senthilkumar | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Demark Schulze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Accra - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Johnson Acquah | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Albert Roglan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Netherlands F1 - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Ruben Konings | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - tvrdý | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Charles Bertimon | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - tvrdý | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F13 - tvrdý | ||||
03.04.18 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F9 - tvrdý | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Gianni Mina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Dobrijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F8 - tvrdý | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | detail zápasu |