Roberto Ortega-Olmedo - výsledky / program / statistiky

Roberto Ortega-Olmedo - výsledky / program / statistiky

Roberto Ortega-Olmedo
Jméno: Roberto Ortega-Olmedo
Země: Španielsko
Datum narození: 14.04.91, 29 Let
ATP žebříček: 291
TOP umístění v žebríčku: 232 (25.11.19, 211 body)
Body: 173
Prémie: 266 507 $
Zápasů celkem: 788
Výhry: 458
Úspěšnost: 58.12 %

Roberto Ortega-Olmedo / program

nenalezen žádný zápas

Roberto Ortega-Olmedo form

Roberto Ortega-Olmedo / výsledky

13.01.211. koloRoberto Ortega-OlmedoSavriyan Danilov6-4, 6-0 výhradetail zápasuTunisia M15 Monastir tvrdý
06.01.211. kolo kval.Andrea VavassoriRoberto Ortega-Olmedo7-5, 6-1 prohradetail zápasuTurkey Antalya tvrdý
01.12.201. koloRoberto Carballes BaenaRoberto Ortega-Olmedo6-4, 6-0 prohradetail zápasuBrazil Campinas Challenger antuka
23.11.201. koloMaxime JanvierRoberto Ortega-Olmedo5-7, 7-5, 6-2 prohradetail zápasuBrazil Sao Paulo antuka
16.11.201. koloAndrej MartinRoberto Ortega-Olmedo6-4, 7-5 prohradetail zápasuEcuador Guayaquil Challenger antuka
23.10.201. kolo kval.Malek JaziriRoberto Ortega-Olmedo6-4, 6-2 prohradetail zápasuSpain Marbella Challenger antuka
10.10.201. kolo kval.Oriol Roca BatallaRoberto Ortega-Olmedo3-6, 6-4, 6-2 prohradetail zápasuSpain Alicante Challenger antuka
30.09.201. koloChristopher HeymanRoberto Ortega-Olmedo5-7, 6-1, 7-63 prohradetail zápasuPortugal M25 Porto tvrdý
23.09.202. koloMarc-Andrea HueslerRoberto Ortega-Olmedo6-2, 6-4 prohradetail zápasuRomania Sibiu Challenger antuka
22.09.201. koloRoberto Ortega-OlmedoOriol Roca Batalla6-2, 6-4 výhradetail zápasu
10.09.202. koloNicolas Alvarez VaronaRoberto Ortega-Olmedo6-2, 6-4 prohradetail zápasuPortugal M15 Sintra tvrdý
08.09.201. koloRoberto Ortega-OlmedoLucas Poullain6-74, 7-64, 6-3 výhradetail zápasu
20.06.201. koloRoberto Ortega-OlmedoAdria Soriano Barrera6-3, 6-1 výhradetail zápasu All Lower antuka
19.06.201. koloKuzey CekirgeRoberto Ortega-Olmedo2-6, 6-4, 12-10 prohradetail zápasu
18.06.201. koloRoberto Ortega-OlmedoSergio Martos Gornes6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.06.201. koloRoberto Ortega-OlmedoMiguel Damas6-2, 6-1 výhradetail zápasu
17.06.201. koloBernabe Zapata MirallesRoberto Ortega-Olmedo4-6, 6-1, 6-1 prohradetail zápasu
16.06.201. koloMiguel DamasRoberto Ortega-Olmedo7-6, 7-5 prohradetail zápasu
11.03.201. koloJack DraperRoberto Ortega-Olmedo7-5, 6-3 prohradetail zápasuJAR Potchefstroom Challenger tvrdý
06.03.20čtvrtfináleSadio DoumbiaRoberto Ortega-Olmedo3-6, 6-3, 6-0 prohradetail zápasuJAR M25 Potchefstroom tvrdý
05.03.202. koloRoberto Ortega-OlmedoSidharth Rawat6-3, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.201. koloRoberto Ortega-OlmedoCarl Roothman6-2, 6-0 výhradetail zápasu
24.02.201. koloDiego HidalgoRoberto Ortega-Olmedo7-65, 6-2 prohradetail zápasuUSA Columbus Challenger tvrdý I.
21.02.20čtvrtfináleJuan Pablo FicovichRoberto Ortega-Olmedo3-6, 7-5, 7-5 prohradetail zápasuMexico Morelos Challenger tvrdý
20.02.203. koloRoberto Ortega-OlmedoDmitry Popko7-5, 1-6, 6-0 výhradetail zápasu
19.02.202. koloRoberto Ortega-OlmedoGerardo Lopez Villasenor7-5, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
10.02.201. koloDonald YoungRoberto Ortega-Olmedo6-4, 3-6, 6-3 prohradetail zápasuUSA Cleveland Challenger tvrdý I.
30.01.203. koloLukas LackoRoberto Ortega-Olmedo6-2, 6-2 prohradetail zápasuFrance Quimper Challenger tvrdý I.
28.01.202. koloRoberto Ortega-OlmedoLuca Vanni7-64, 6-1 výhradetail zápasu
16.01.201. kolo kval.Filip HoranskyRoberto Ortega-Olmedo4-6, 7-5, 6-4 prohradetail zápasuAustralia Melbourne tvrdý
24.01.20čtvrtfináleTobias KamkeRoberto Ortega-Olmedo6-3, 6-3 prohradetail zápasuFrance Rennes Challenger tvrdý I.
23.01.203. koloRoberto Ortega-OlmedoEvan Furness4-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
21.01.202. koloRoberto Ortega-OlmedoDan Added7-60, 6-3 výhradetail zápasu
30.11.19semifináleDaniel MichalskiRoberto Ortega-Olmedo6-4, 6-4 prohradetail zápasuEgypt M15 Cairo antuka
29.11.19čtvrtfináleRoberto Ortega-OlmedoPeter Nagy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
28.11.192. koloRoberto Ortega-OlmedoFabio Coelho6-0, 6-4 výhradetail zápasu
27.11.191. koloRoberto Ortega-OlmedoStefano Battaglino6-1, 7-65 výhradetail zápasu
19.11.191. koloNuno BorgesRoberto Ortega-Olmedo6-1, 7-69 prohradetail zápasuPortugal Maia Challenger antuka
16.11.19semifináleJay ClarkeRoberto Ortega-Olmedo6-3, 6-2 prohradetail zápasuIndia Pune Challenger tvrdý
15.11.19čtvrtfináleRoberto Ortega-OlmedoTim Van Rijthoven7-67, Tim Van Rijthoven - skrečvýhradetail zápasu
14.11.193. koloRoberto Ortega-OlmedoShuichi Sekiguchi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.11.192. koloRoberto Ortega-OlmedoAnirudh Chandrasekar6-3, 6-2 výhradetail zápasu
26.10.19semifinálePetros ChrysochosRoberto Ortega-Olmedo6-3, 6-1 prohradetail zápasuTunisia M25 Monastir tvrdý
25.10.19čtvrtfináleRoberto Ortega-OlmedoFilip Bergevi6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.10.192. koloRoberto Ortega-OlmedoMaksim Tikhomirov6-2, 6-4 výhradetail zápasu
22.10.191. koloRoberto Ortega-OlmedoAnis Ghorbel6-1, 6-1 výhradetail zápasu
14.10.191. koloLucas MiedlerRoberto Ortega-Olmedo7-63, 6-4 prohradetail zápasuGermany Ismaning Challenger koberec
04.10.19čtvrtfináleEduardo StruvayRoberto Ortega-Olmedo6-4, 6-2 prohradetail zápasuPortugal M25 Tavira tvrdý
03.10.192. koloRoberto Ortega-OlmedoTomas Antonio Serrano Luis6-4, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.191. koloRoberto Ortega-OlmedoFrancisco Cabral6-4, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
<