ZÁPAS
18.04.19 | 2. kolo | Viktoria Morvayova | Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Viktoria Morvayova | Ivana Sebestova | |
1. podání % | 24/37 (65%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/24 (83%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 28/50 (56%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkem | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Viktoria Morvayova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Viktoria Morvayova vs. Ivana Sebestova - Vzájemné zápasy
25.04.19 | 2. kolo | Viktoria Morvayova | Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
18.04.19 | 2. kolo | Viktoria Morvayova | Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Viktoria Morvayova form & Ivana Sebestova form
Viktoria Morvayova - poslední zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Seri Nayuki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Paavanii Paathak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sahira Singh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Fangzhou Liu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Ivana Sebestova - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu |