Nemecko
29.12.99, 24 Let
29.12.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Linda Puppendahl vs. Valeriya Strakhova - Vzájemné zápasy
27.03.18 | 1. kolo | Valeriya Strakhova | Linda Puppendahl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Linda Puppendahl form & Valeriya Strakhova form
Linda Puppendahl - poslední zápasy
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.18 kvalifik. | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.18 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Valeriya Strakhova - poslední zápasy
W75 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 7-66, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
25.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu |