ZÁPAS
02.10.19 | 1. kolo | Stela Peeva | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-3 | W15 Sozopol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Stela Peeva | Gabriela Aura Zarnoveanu | |
1. podání % | 30/45 (67%) | 31/48 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/30 (67%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/48 (65%) | 16/45 (36%) |
Vyhrané body celkem | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 9 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gabriela Aura Zarnoveanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stela Peeva | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Gabriela Aura Zarnoveanu | |
4-0 | Gabriela Aura Zarnoveanu | |
0-0 | ||
Stela Peeva | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Aura Zarnoveanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stela Peeva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
0-2 | Gabriela Aura Zarnoveanu | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Stela Peeva | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Gabriela Aura Zarnoveanu | |
0-0, 15-0 | ||
Stela Peeva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Gabriela Aura Zarnoveanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stela Peeva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-3 |
Bulharsko
25.02.04, 20 Let
25.02.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.11.75, 48 Let
11.11.75, 48 Let
Stela Peeva vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Vzájemné zápasy
02.10.19 | 1. kolo | Stela Peeva | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Sozopol | tvrdý |
Stela Peeva form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Stela Peeva - poslední zápasy
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 6-2, 1-4, - Stela Peeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Michaela Kadleckova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Elizabeth Strongina | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Gabriela Aura Zarnoveanu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Menguene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |