ZÁPAS
08.06.21 | kvalifik. | Ellie Logotheti | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-0 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Grécko
19.11.02, 21 Let
19.11.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.11.75, 48 Let
11.11.75, 48 Let
Ellie Logotheti vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Vzájemné zápasy
08.06.21 | kvalifik. | Ellie Logotheti | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Ellie Logotheti form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Ellie Logotheti - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Dunja Maric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-0, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Utenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Erika Sema | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.22 kvalifik. | vs. Milla Sequeira | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Georgia Kalamaris | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Andra Sutherland | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu |
Gabriela Aura Zarnoveanu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |