ZÁPAS
08.11.19 | čtvrtfinále | Mayar Sherif | Seone Mendez | 6-2, 7-66 | W60 Colina | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mayar Sherif | Seone Mendez | |
1. podání % | 57/75 (76%) | 48/70 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/57 (61%) | 24/48 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/70 (53%) | 32/75 (43%) |
Vyhrané body celkem | 80/145 (55%) | 65/145 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mayar Sherif | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Seone Mendez | |
0-0 | ||
Mayar Sherif | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
Mayar Sherif | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-1 | Seone Mendez | |
0-0 | ||
Mayar Sherif | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Seone Mendez | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Mayar Sherif | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
0-1 | Seone Mendez | |
0-0 | ||
Mayar Sherif | 1-1 | |
1-2 | Seone Mendez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Mayar Sherif | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Seone Mendez | |
0-0 | ||
3-5 | Seone Mendez | |
0-0 | ||
Mayar Sherif | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Mayar Sherif | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Seone Mendez | |
Mayar Sherif | 6-6 | |
0-0, 1-1, 1-3, 1-4, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
7-66 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mayar Sherif vs. Seone Mendez - Vzájemné zápasy
01.03.22 | 1. kolo | Mayar Sherif | Seone Mendez | 6-1, 6-72, 6-4 | detail zápasu | Monterrey | tvrdý |
08.11.19 | čtvrtfinále | Mayar Sherif | Seone Mendez | 6-2, 7-66 | detail zápasu | W60 Colina | antuka |
06.09.19 | čtvrtfinále | Mayar Sherif | Seone Mendez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
03.05.19 | čtvrtfinále | Mayar Sherif | Seone Mendez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
25.04.19 | 2. kolo | Seone Mendez | Mayar Sherif | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Mayar Sherif form & Seone Mendez form
Mayar Sherif - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
26.04.24 2. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Lauren Davis | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-2, - Mayar Sherif - skreč | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 7-5, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-711, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 7-63, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
18.06.23 finále | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Ann Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Seone Mendez - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu |