Dayeon Back - výsledky / program / statistiky

Dayeon Back - výsledky / program / statistiky

Dayeon Back
Jméno: Dayeon Back
Země: Kórea
Datum narození: 24.01.02, 20 Let
Zápasů celkem: 58
Výhry: 36
Úspěšnost: 62.07 %
roksumářtvrdýantukatvrdý I.koberectrávaakryl
20217/82/35/40/10/00/00/0
20201/11/10/00/00/00/00/0
201918/718/70/00/00/00/00/0
20186/33/20/03/10/00/00/0
20174/34/30/00/00/00/00/0
úsp. %62.07 %63.64 %55.56 %60 %0 %0 %0 %
INFO: výhry / prohry (klikněte na vybraný rok, resp. povrch pro zobrazení zápasů)

Dayeon Back / program

nenalezen žádný zápas

Dayeon Back form

Dayeon Back / výsledky

20.12.211. koloSu Jeong JangDayeon Back3-6, 6-3, 6-3 prohradetail zápasuRepublic of Korea Seoul tvrdý I.
11.11.212. koloVanda VargovaDayeon Back2-6, 6-3, 6-4 prohradetail zápasuTurkey W15 Antalya antuka
09.11.211. koloDayeon BackHimari Sato6-0, 6-2 výhradetail zápasu
03.11.211. koloKateryna DiatlovaDayeon Back6-1, 6-1 prohradetail zápasuTurkey W15 Antalya antuka
28.10.212. koloMelania DelaiDayeon Back7-5, 6-2 prohradetail zápasuTurkey W15 Antalya antuka
27.10.211. koloDayeon BackRomana Cisovska0-6, 7-67, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.212. koloAmarissa Kiara TothDayeon Back6-0, 6-2 prohradetail zápasuTurkey W15 Antalya antuka
20.10.211. koloDayeon BackLaura Radakovic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
19.10.21kvalifik.Dayeon BackGiuliana Bestetti6-3, 6-1 výhradetail zápasu
18.10.212. kolo kval.Dayeon BackGiulia Carbonaro6-1, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
08.09.211. koloDalayna HewittDayeon Back6-4, 6-2 prohradetail zápasuTunisia W15 Monastir tvrdý
02.09.212. koloIngrid Gamarra MartinsDayeon Back7-5, 2-6, 6-4 prohradetail zápasuTunisia W15 Monastir tvrdý
01.09.211. koloDayeon BackJi-Hee Choi4-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
26.08.212. koloHimeno SakatsumeDayeon Back6-0, 6-4 prohradetail zápasuTunisia W15 Monastir tvrdý
25.08.211. koloDayeon BackTara Malik3-6, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
27.01.202. koloPriska Madelyn NugrohoDayeon Back7-5, 4-6, 7-5 prohradetail zápasuAustralia Australian Open tvrdý
25.01.201. koloDayeon BackZiva Falkner6-75, 6-2, 4-1, Ziva Falkner - skrečvýhradetail zápasu
07.09.19semifináleDayeon BackYu Jin Ahn6-1, 6-3 výhradetail zápasuRepublic of Korea W15 Yeongwol tvrdý
07.09.19fináleJi-Hee ChoiDayeon Back5-7, 6-3, 6-2 prohradetail zápasu
06.09.19čtvrtfináleDayeon BackPunnin Kovapitukted6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.09.192. koloDayeon BackRina Saigo4-6, 7-5, 6-0 výhradetail zápasu
04.09.191. koloDayeon BackAshmitha Easwaramurthi6-0, 6-2 výhradetail zápasu
03.09.19kvalifik.Dayeon BackHyeran Yun6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.09.192. kolo kval.Dayeon BackSol Hee Sim6-1, 6-4 výhradetail zápasu
29.08.192. koloAmber MarshallDayeon Back3-6, 6-4, 6-3 prohradetail zápasuRepublic of Korea W15 Yeongwol tvrdý
28.08.191. koloDayeon BackYouna Kim6-0, 6-0 výhradetail zápasu
27.08.19kvalifik.Dayeon BackMiranda Poile6-3, 6-0 výhradetail zápasu
26.08.191. kolo kval.Dayeon BackNayeon Kim6-1, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.192. kolo kval.Dayeon BackJessica Fowler6-3, 6-2 výhradetail zápasu
19.06.191. koloSunam JeongDayeon Back7-66, 6-4 prohradetail zápasuRepublic of Korea W15 Gimcheon tvrdý
18.06.19kvalifik.Dayeon BackHeejin Han6-1, 6-2 výhradetail zápasu
17.06.191. kolo kval.Dayeon BackAh Song6-1, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.191. koloAyumi KoshiishiDayeon Back7-5, 6-2 prohradetail zápasuRepublic of Korea W15 Gimcheon tvrdý
11.06.19kvalifik.Dayeon BackHonoka Kobayashi4-6, 6-0, 10-4 výhradetail zápasu
10.06.191. kolo kval.Dayeon BackAh Song7-5, 6-0 výhradetail zápasu
03.06.191. kolo kval.Pei-Chi LeeDayeon Back3-6, 7-60, 13-11 prohradetail zápasuRepublic of Korea W25 Daegu tvrdý
23.05.192. koloJennifer ElieDayeon Back7-61, 6-4 prohradetail zápasuRepublic of Korea W25 Goyang tvrdý
22.05.191. koloDayeon BackDabin Kim7-65, 5-2, Dabin Kim - skrečvýhradetail zápasu
21.05.19kvalifik.Dayeon BackFreya Christie7-5, 6-2 výhradetail zápasu
20.05.191. kolo kval.Dayeon BackYu Jin Ahn6-4, 6-0 výhradetail zápasu
14.05.19kvalifik.Yeong Won JeongDayeon Back6-4, 6-1 prohradetail zápasuRepublic of Korea W25 Changwon tvrdý
13.05.191. kolo kval.Dayeon BackHan Gyeol Jeong6-0, 6-0 výhradetail zápasu
07.09.18čtvrtfináleSo-Ra LeeDayeon Back6-3, 6-3 prohradetail zápasuRepublic of Korea Yeongwol tvrdý
06.09.182. koloDayeon BackHyojung Yea6-0, 4-2, Hyojung Yea - skrečvýhradetail zápasu
04.09.181. koloDayeon BackAngelina Gabueva6-2, 7-69 výhradetail zápasu
06.06.181. koloYa-Hsuan LeeDayeon Back6-1, 6-0 prohradetail zápasuRepublic of Korea Sangju tvrdý I.
05.06.18kvalifik.Dayeon BackDabin Oh6-0, 6-2 výhradetail zápasu
04.06.182. kolo kval.Dayeon BackHsin-Yuan Shih6-1, 6-0 výhradetail zápasu
03.06.181. kolo kval.Dayeon BackHwiwon Wi7-5, 6-3 výhradetail zápasu
07.05.182. kolo kval.Ching-Wen HsuDayeon Back6-4, 6-1 prohradetail zápasuRepublic of Korea Goyang tvrdý
<