INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adriana Sosnovschi vs. Magdalena Pantuckova - Vzájemné zápasy
01.09.17 | čtvrtfinále | Magdalena Pantuckova | Adriana Sosnovschi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Adriana Sosnovschi form & Magdalena Pantuckova form
Adriana Sosnovschi - poslední zápasy
Prague - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.12.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.17 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Francescamaria Pannarale | 6-3, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Clemence Fayol | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Anastasiia Gevel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.17 1. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Teresia Londol | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.09.17 čtvrtfinále | vs. Barbara Gatica | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Louise Lampla | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.09.17 čtvrtfinále | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.17 2. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.09.17 čtvrtfinále | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.17 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Ema Vasic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
25.08.17 čtvrtfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.17 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Ioana Toanchina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Magdalena Pantuckova - poslední zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |