USA
29.05.99, 24 Let
29.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Teresia Londol vs. Adriana Sosnovschi - Vzájemné zápasy
06.11.17 | kvalifik. | Adriana Sosnovschi | Teresia Londol | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Teresia Londol form & Adriana Sosnovschi form
Teresia Londol - poslední zápasy
W25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.21 1. kolo kval. | vs. Ana Julissa De Mata | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 0-3, - Teresia Londol - skreč | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahd Habib | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 7-611, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 7-610, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-3, 6-71, 16-14 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.18 1. kolo | vs. Aleksandra Stromova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.12.18 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, Julia Keranovic - skreč | detail zápasu | |
Dakar - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Komar | Natalia Komar - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Priscilla Heise | 7-69, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Adriana Sosnovschi - poslední zápasy
Prague - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.12.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.17 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Francescamaria Pannarale | 6-3, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Clemence Fayol | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Anastasiia Gevel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.17 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Teresia Londol | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.09.17 čtvrtfinále | vs. Barbara Gatica | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Louise Lampla | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.09.17 čtvrtfinále | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.17 2. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.09.17 čtvrtfinále | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.17 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Ema Vasic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
25.08.17 čtvrtfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.17 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Ioana Toanchina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |