ZÁPAS
29.11.23 | 1. kolo | Lisa Zaar | Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lisa Zaar | Anastasia Mozgaleva | |
1. podání % | 37/52 (71%) | 26/36 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/37 (62%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/36 (69%) | 21/52 (40%) |
Vyhrané body celkem | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lisa Zaar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Zaar | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Zaar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lisa Zaar | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa Zaar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lisa Zaar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Zaar | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.01, 22 Let
23.10.01, 22 Let
Lisa Zaar vs. Anastasia Mozgaleva - Vzájemné zápasy
29.11.23 | 1. kolo | Lisa Zaar | Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Lisa Zaar form & Anastasia Mozgaleva form
Lisa Zaar - poslední zápasy
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 2-6, 3-2, - Lisa Zaar - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Natalija Senic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Valeriya Yushchenko | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Tatyana Nikolenko | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Daria Lopatetskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Simona Wirglerova | 6-3, 5-7, 7-61 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
06.01.23 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.23 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Anastasia Mozgaleva - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Caroline Brack | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Luna Dinoto Fernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Martina Puvill | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detail zápasu |