Bulharsko
30.07.06, 17 Let
30.07.06, 17 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lidia Encheva vs. Melis Sezer - Vzájemné zápasy
06.06.23 | kvalifik. | Lidia Encheva | Melis Sezer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Banja | antuka |
Lidia Encheva form & Melis Sezer form
Lidia Encheva - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.24 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-74, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
25.04.24 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
24.04.24 2. kolo kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 2-2, - Lidia Encheva - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-3, Tianmi Mi - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Melis Sezer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anouk Van Riesen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Dimitrova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Senka Deletic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Melis Sezer - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - skreč | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu |