ZÁPAS
06.09.23 | 1. kolo | Lian Tran | Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | W15 Haren | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lian Tran | Oceanne Lopez | |
1. podání % | 35/44 (80%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/35 (66%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/9 (33%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 31/45 (69%) | 18/44 (41%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oceanne Lopez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lian Tran | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Oceanne Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lian Tran | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Oceanne Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lian Tran | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Oceanne Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lian Tran | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Oceanne Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lian Tran | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Oceanne Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lian Tran | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Oceanne Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Lian Tran | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Oceanne Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
11.07.04, 19 Let
11.07.04, 19 Let
Lian Tran vs. Oceanne Lopez - Vzájemné zápasy
06.09.23 | 1. kolo | Lian Tran | Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Haren | antuka |
Lian Tran form & Oceanne Lopez form
Lian Tran - poslední zápasy
W35 Bujumbura - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Alice Tubello | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu |
Oceanne Lopez - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 0-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Giada Cavazzoni | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Amber Maatman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-2, 4-2, Giulia Alessia Monteleone - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Sofia Avataneo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-4, Christine Gouws - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-3, 6-2 | detail zápasu |