ZÁPAS
12.06.17 | 2. kolo kval. | Evelyne Atticia Tiron | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-1 | Curtea De | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
21.04.99, 25 Let
21.04.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.11.75, 48 Let
11.11.75, 48 Let
Evelyne Atticia Tiron vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Vzájemné zápasy
12.06.17 | 2. kolo kval. | Evelyne Atticia Tiron | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Curtea De | antuka |
Evelyne Atticia Tiron form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Evelyne Atticia Tiron - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Monika Wojcik | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Suana Tucakovic | 7-5, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Navratilova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alexandra Azarko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 7-65, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Gabriela Aura Zarnoveanu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Menguene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |