ZÁPAS
21.09.21 | kvalifik. | Eva Lys | Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | W25 Johannesburg | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eva Lys | Mika Dagan Fruchtman | |
1. podání % | 36/43 (84%) | 31/50 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/36 (67%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/7 (71%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané body celkem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Eva Lys | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Lys | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Lys | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eva Lys | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eva Lys | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Lys | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Lys | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eva Lys | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eva Lys vs. Mika Dagan Fruchtman - Vzájemné zápasy
21.09.21 | kvalifik. | Eva Lys | Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Johannesburg | tvrdý |
Eva Lys form & Mika Dagan Fruchtman form
Eva Lys - poslední zápasy
La Bisbal - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-3, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Mika Dagan Fruchtman - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.10.22 finále | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.22 semifinále | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.09.22 2. kolo | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | detail zápasu |