Chorvátsko
11.01.97, 27 Let
11.01.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Martina Basic vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájemné zápasy
25.05.15 | 2. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Martina Basic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Bol | antuka |
Martina Basic form & Eliessa Vanlangendonck form
Martina Basic - poslední zápasy
Bol - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Steffi Carruthers | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.15 2. kolo | vs. Alexandra Nancarrow | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Andrea Raaholdt | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.15 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Sally Peers | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-73, 6-4, 4-0, Christina Shakovets - skreč | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
18.05.15 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.15 čtvrtfinále | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 7-61 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Caroline Werner | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Klara Mrcela | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.15 kvalifik. | vs. Dominika Paterova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
04.05.15 kvalifik. | vs. Jennifer Zerbone | 6-71, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-77, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 6-2, 6-70 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
30.03.15 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.15 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.03.15 1. kolo kval. | vs. Arezo Ghannadan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.03.15 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.15 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.15 1. kolo | vs. Katerina Kaminkova | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
23.03.15 kvalifik. | vs. Nina Nikitovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.03.15 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.15 kvalifik. | vs. Aimee Gibson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.02.15 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Grace Dixon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.15 1. kolo | vs. Angeliki Kairi | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.24 čtvrtfinále | vs. Dayeon Back | 7-5, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Sara Daavettila | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Jenny Lim | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Jessica Failla | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu |