ZÁPAS
07.11.21 | 1. kolo kval. | Barbora Zaviskova | Chiara Kamenska | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
03.04.05, 19 Let
03.04.05, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
19.08.05, 18 Let
19.08.05, 18 Let
Barbora Zaviskova vs. Chiara Kamenska - Vzájemné zápasy
07.11.21 | 1. kolo kval. | Barbora Zaviskova | Chiara Kamenska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Barbora Zaviskova form & Chiara Kamenska form
Barbora Zaviskova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 1-6, - Barbora Zaviskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Zasterova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-5, - Barbora Zaviskova - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kuharenko | 6-4, 6-75, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.09.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Di Tommaso | 2-6, 7-63, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Chiara Kamenska - poslední zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Federica Tirocchi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Lena Ramharter | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Liya Pencheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Defne Erbakan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Athanasia Papadimitriou | 6-4, 6-72, 10-12 | detail zápasu |