ZÁPAS
15.11.21 | 2. kolo kval. | Emilie Lindh Gallagher | Barbora Zaviskova | 6-2, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
03.04.05, 18 Let
03.04.05, 18 Let
Emilie Lindh Gallagher vs. Barbora Zaviskova - Vzájemné zápasy
15.11.21 | 2. kolo kval. | Emilie Lindh Gallagher | Barbora Zaviskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Emilie Lindh Gallagher form & Barbora Zaviskova form
Emilie Lindh Gallagher - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
12.11.23 finále | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Barbora Zaviskova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 1-6, - Barbora Zaviskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Zasterova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-5, - Barbora Zaviskova - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kuharenko | 6-4, 6-75, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.09.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Di Tommaso | 2-6, 7-63, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 3-6 | detail zápasu |