ZÁPAS
17.03.24 | 1. kolo kval. | Aely Arai | Ikumi Yamazaki | 1-6, 6-2, 11-9 | W15 Hinode | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
12.03.06, 18 Let
12.03.06, 18 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Aely Arai vs. Ikumi Yamazaki - Vzájemné zápasy
17.03.24 | 1. kolo kval. | Aely Arai | Ikumi Yamazaki | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | W15 Hinode | tvrdý |
Aely Arai form & Ikumi Yamazaki form
Aely Arai - poslední zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hikaru Yoshikawa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorena Schaedel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Riko Kikawada | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shiho Tsujioka | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Honori Koyama | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Hinata Chiba | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Chisato Kanemaki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Ikumi Yamazaki - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Olga Sorochkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Gabriela Vilar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aely Arai | 6-1, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Suhitha Maruri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Rea Nakashima | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Priscilla Hon | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 7-62, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Carol Young Suh Lee | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 2-6 | detail zápasu |