ZÁPAS
18.10.16 | 1. kolo | Yannick Jankovits | Romain Barbosa | 4-6, 6-2, 6-1 | France F23 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Yannick Jankovits | Romain Barbosa | |
1. podání % | 65/104 (63%) | 33/68 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 45/65 (69%) | 24/33 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/39 (51%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body z returnu | 27/68 (40%) | 39/104 (38%) |
Vyhrané body celkem | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yannick Jankovits vs. Romain Barbosa - Vzájemné zápasy
18.10.16 | 1. kolo | Yannick Jankovits | Romain Barbosa | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | France F23 | tvrdý I. |
Yannick Jankovits form & Romain Barbosa form
Yannick Jankovits - poslední zápasy
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Agustin Velotti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Andria Challenger - koberec | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Filippo Baldi | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
France F22 - tvrdý I. | ||||
19.10.18 čtvrtfinále | vs. Gregoire Jacq | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.18 2. kolo | vs. Paul Cayre | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Samuel Brosset | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
France F20 - tvrdý I. | ||||
06.10.18 semifinále | vs. Gregoire Jacq | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.18 čtvrtfinále | vs. Remi Boutillier | 6-2, Remi Boutillier - skreč | detail zápasu | |
03.10.18 2. kolo | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Jonathan Kanar | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Portugal F14 - tvrdý | ||||
10.08.18 čtvrtfinále | vs. Frederico Gil | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.18 2. kolo | vs. Miguel Semedo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Luis Afonso Pita | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Mick Lescure | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Alexei Popyrin | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
France F13 - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
09.06.18 finále | vs. Peter Kobelt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.18 semifinále | vs. Ugo Humbert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.18 čtvrtfinále | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.18 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Ram Kapach | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F12 - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Roberto Marcora | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Romain Barbosa - poslední zápasy
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-1, 2-0, Denys Klok - skreč | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Benjamin Bonzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.18 1. kolo kval. | vs. Quentin Robert (1994) | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Portugal F18 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Victor Ouvrard | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Belgium F8 - antuka | ||||
19.08.18 finále | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
18.08.18 semifinále | vs. Benjamin Dhoe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Michael Geerts | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Flemming Peters | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Clement Geens | 4-6, 1-2, - Romain Barbosa - skreč | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Fernando Bogajo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Diego Le Gal Perez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Arturo Schmidt | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 6-2, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Jorge Hernando-Ruano | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F6 - tvrdý | ||||
28.03.18 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F5 - tvrdý | ||||
24.03.18 čtvrtfinále | vs. Lloyd Harris | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu |