ZÁPAS
08.11.19 | čtvrtfinále | Tim Van Rijthoven | Go Soeda | 6-3, 3-6, 7-66 | Kobe Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Tim Van Rijthoven | Go Soeda | |
1. podání % | 67/99 (68%) | 47/86 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 53/67 (79%) | 37/47 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/32 (41%) | 23/39 (59%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 26/86 (30%) | 33/99 (33%) |
Vyhrané body celkem | 92/185 (50%) | 93/185 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 20 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tim Van Rijthoven | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tim Van Rijthoven | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Tim Van Rijthoven | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tim Van Rijthoven vs. Go Soeda - Vzájemné zápasy
08.11.19 | čtvrtfinále | Tim Van Rijthoven | Go Soeda | 6-3, 3-6, 7-66 | detail zápasu | Kobe Challenger | tvrdý I. |
Tim Van Rijthoven form & Go Soeda form
Tim Van Rijthoven - poslední zápasy
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 | vs. Alex Molcan | 7-66, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-3, - Tim Van Rijthoven - skreč | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
04.01.23 2. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-77, 6-78 | detail zápasu | |
03.01.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.22 čtvrtfinále | vs. Cem Ilkel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-74, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-67, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Alexander Erler | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Mikael Ymer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.22 kvalifik. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-72, 6-76 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Casper Ruud | 7-64, 4-6, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 6-74, 7-69, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Indianapolis Challenger - tvrdý I. | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Ben Shelton | 7-67, 2-1, - Tim Van Rijthoven - skreč | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-72, 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-77, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.22 4. kolo | vs. Novak Djokovic | 2-6, 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.22 3. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.22 2. kolo | vs. Reilly Opelka | 6-4, 6-78, 7-67, 7-64 | detail zápasu | |
27.06.22 1. kolo | vs. Federico Delbonis | 7-67, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
12.06.22 finále | vs. Daniil Medvedev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.22 semifinále | vs. Felix Auger Aliassime | 6-3, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
10.06.22 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Go Soeda - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
11.03.22 semifinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.22 čtvrtfinále | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detail zápasu |