ZÁPAS
03.01.22 | 1. kolo | Go Soeda | Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | Traralgon Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Go Soeda | Ernests Gulbis | |
1. podání % | 56/101 (55%) | 61/108 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/56 (64%) | 48/61 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 29/45 (64%) | 19/47 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/12 (25%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 41/108 (38%) | 36/101 (36%) |
Vyhrané body celkem | 106/209 (51%) | 103/209 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 2 | 15 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Go Soeda | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Go Soeda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Go Soeda vs. Ernests Gulbis - Vzájemné zápasy
03.01.22 | 1. kolo | Go Soeda | Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Traralgon Challenger | tvrdý |
13.08.19 | 2. kolo | Go Soeda | Ernests Gulbis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Vancouver Challenger | tvrdý |
Go Soeda form & Ernests Gulbis form
Go Soeda - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
11.03.22 semifinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.22 čtvrtfinále | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detail zápasu |
Ernests Gulbis - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - skreč | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - skreč | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - skreč | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
31.07.22 finále | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.22 semifinále | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.22 čtvrtfinále | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
28.07.22 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
22.06.22 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - skreč | detail zápasu |