ZÁPAS
09.05.16 | 2. kolo kval. | Patrick Grigoriu | Ciprian Onufrei | 6-2, 6-1 | Romania F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
25.03.91, 33 Let
36 291 $
25.03.91, 33 Let
36 291 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
12.09.96, 27 Let
12.09.96, 27 Let
Patrick Grigoriu vs. Ciprian Onufrei - Vzájemné zápasy
09.05.16 | 2. kolo kval. | Patrick Grigoriu | Ciprian Onufrei | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Romania F2 | antuka |
Patrick Grigoriu form & Ciprian Onufrei form
Patrick Grigoriu - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 7-68, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Gaziantep - antuka | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Loic Cloes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 7-63, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
21.10.18 kvalifik. | vs. Duje Kekez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Piquerez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrei Marinescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ioan Dan Abrudan | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 6-0, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 6-75, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Nenad Vladusic | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F1 - tvrdý | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.18 kvalifik. | vs. Ran Amar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 5-7, 4-4, - Patrick Grigoriu - skreč | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Ciprian Onufrei - poslední zápasy
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Dorel Perju | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Karol Stypulkowski | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Tiarnan Brady | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Max Stewart | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Federico Rebecchini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ioan Gheorghe Pavel Iliescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Protopopescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Dino Vucidolov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
27.02.17 | vs. Sam Price | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Norway F1 - tvrdý I. | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Herman Sterner Kristensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ethan Tulliani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F15 - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alin Baditoiu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Nicolae Baciu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 3-6, 3-6 | detail zápasu |