ZÁPAS
14.11.19 | 2. kolo | Martin Krumich | Petr Hajek | 6-74, 6-0, 3-1, - skreč | M15 Milovice | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Martin Krumich | Petr Hajek | |
1. podání % | 47/69 (68%) | 48/85 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/47 (79%) | 31/48 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 40/85 (47%) | 21/69 (30%) |
Vyhrané body celkem | 88/154 (57%) | 66/154 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Petr Hajek | |
Martin Krumich | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Petr Hajek | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Martin Krumich | 1-4 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-4 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
3-5 | Petr Hajek | |
0-0 | ||
Martin Krumich | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Petr Hajek | |
0-0 | ||
Martin Krumich | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
6-6 | Petr Hajek | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-3, 4-4, 4-5 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Petr Hajek | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Martin Krumich | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Martin Krumich | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Petr Hajek | |
6-0 |
3 | ||
Martin Krumich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Petr Hajek | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martin Krumich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Petr Hajek | |
0-0 | ||
3-1 |
4 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Martin Krumich vs. Petr Hajek - Vzájemné zápasy
14.11.19 | 2. kolo | Martin Krumich | Petr Hajek | 6-74, 6-0, 3-1, Petr Hajek - skreč | detail zápasu | M15 Milovice | tvrdý I. |
Martin Krumich form & Petr Hajek form
Martin Krumich - poslední zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | - | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-1, Viacheslav Bielinskyi - skreč | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
15.10.23 finále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | Eric Vanshelboim - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-0, Sandro Kopp - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Louis Wessels | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Petr Hajek - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Ainius Sabaliauskas | 7-5, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.22 kvalifik. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Nico Mostardi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-4, 0-6, 1-3, - Petr Hajek - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 finále | vs. Gabriel Decamps | 5-7, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.21 čtvrtfinále | vs. S D Prajwal Dev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 3-6, 0-2, - Petr Hajek - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.21 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-73, 7-5 | detail zápasu |