ZÁPAS
22.08.21 | 1. kolo kval. | Luigi Sorrentino | Matic Dimic | 4-6, 7-64, 10-8 | M15 Bad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
12.10.01, 22 Let
12.10.01, 22 Let
Luigi Sorrentino vs. Matic Dimic - Vzájemné zápasy
22.08.21 | 1. kolo kval. | Luigi Sorrentino | Matic Dimic | 4-6, 7-64, 10-8 | detail zápasu | M15 Bad | antuka |
Luigi Sorrentino form & Matic Dimic form
Luigi Sorrentino - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Omni Kumar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Pasquale De Giorgio | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 7-63, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Mika Brunold | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
05.08.23 čtvrtfinále | vs. Maxence Rivet | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 1-0, Massimo Giunta - skreč | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. August Holmgren | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Oskar Jansson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 2-0, Franco Roncadelli - skreč | detail zápasu |
Matic Dimic - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Bor Artnak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ammar Elamin | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Barbarino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Lazic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Luka Vuglar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 2-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Josip Simundza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 0-6, 4-6 | detail zápasu |