ZÁPAS
05.10.17 | 2. kolo | Gianni Mina | Corentin Denolly | 4-6, 6-3, 7-64 | France F22 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Gianni Mina | Corentin Denolly | |
1. podání % | 72/102 (71%) | 55/95 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 54/72 (75%) | 47/55 (85%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/30 (60%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané break-bally | 1/4 (25%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané body z returnu | 28/95 (29%) | 30/102 (29%) |
Vyhrané body celkem | 100/197 (51%) | 97/197 (49%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 20 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gianni Mina vs. Corentin Denolly - Vzájemné zápasy
05.10.17 | 2. kolo | Gianni Mina | Corentin Denolly | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | France F22 | tvrdý I. |
Gianni Mina form & Corentin Denolly form
Gianni Mina - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - skreč | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Troyes - antuka | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
France F16 - tvrdý | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Le Gosier - tvrdý | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Corentin Denolly - poslední zápasy
Savannah Challenger - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Axel Nefve | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Ian Mayew | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Justin Lyons | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 7-69, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, - Corentin Denolly - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Max Houkes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Denys Klok | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Johan Nikles | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Omar Brigida | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Gallo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Nathan Seateun | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Toufik Sahtali | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Max Alcala Gurri | 6-76, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-2 | detail zápasu |