ZÁPAS
26.09.17 | 1. kolo | Fernando Yamacita | Victor Nunez | 6-3, 6-4 | Bolivia F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fernando Yamacita | Victor Nunez | |
1. podání % | 46/67 (69%) | 30/60 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/46 (76%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/21 (43%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/60 (43%) | 23/67 (34%) |
Vyhrané body celkem | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
25.05.91, 32 Let
176 cm
76 kg
Hraje pravou rukou
28 910 $
25.05.91, 32 Let
176 cm
76 kg
Hraje pravou rukou
28 910 $
Fernando Yamacita vs. Victor Nunez - Vzájemné zápasy
26.09.17 | 1. kolo | Fernando Yamacita | Victor Nunez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Bolivia F2 | antuka |
Fernando Yamacita form & Victor Nunez form
Fernando Yamacita - poslední zápasy
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu |
Victor Nunez - poslední zápasy
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 4-6, 1-4, - Victor Nunez - skreč | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Noah Rubin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Julian Lenz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.02.20 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
11.05.19 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Federico Moreno | 3-6, 6-4, 4-0, Federico Moreno - skreč | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Federico Moreno | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Barros | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 7-62, 6-76, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Orange - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Mwendwa Mbithi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Janmagnus Johnson | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Nicolas Bianchi | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Sean Hess | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Amador Salazar | Amador Salazar - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 0-5, - Victor Nunez - skreč | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Jordan Iturra | 7-64, 6-1 | detail zápasu |