ZÁPAS
26.09.11 | 1. kolo | Evgeny Donskoy | Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 6-3, 6-4 | Madrid Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Evgeny Donskoy | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. podání % | 58/91 (64%) | 62/106 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/58 (72%) | 44/62 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/33 (55%) | 17/44 (39%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 45/106 (42%) | 31/91 (34%) |
Vyhrané body celkem | 105/197 (53%) | 92/197 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 12 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Evgeny Donskoy vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájemné zápasy
08.07.14 | 1. kolo | Evgeny Donskoy | Roberto Ortega-Olmedo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Portoroz Challenger | tvrdý |
26.09.11 | 1. kolo | Evgeny Donskoy | Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Madrid Challenger | antuka |
Evgeny Donskoy form & Roberto Ortega-Olmedo form
Evgeny Donskoy - poslední zápasy
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Florent Bax | 6-2, 4-1, Florent Bax - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kabir Hans | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-2, Tung-Lin Wu - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 6-4, 6-77, 7-63 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Harrison Adams | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aryan Shah | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Thantub Suksumrarn | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |
Roberto Ortega-Olmedo - poslední zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |